_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

پیش خرید Anthem در مایکروسافت استور آغاز شد

الکترونیک آرتز ساعاتی پیش طی کنفرانس خبری خود که در نمایشگاه E3 2018 برگزار شد، جزییات بیشتری از عنوان پرسروصدای خود یعنی Anthem را نشان داد. این بازی برای پیش‌خرید اکنون وارد مایکروسافت استور شده است.یکی از عناوین مطرحی که EA در کنفرانس خبری خود نمایش داد بازی بسیار مورد انتظار Anthem بود. این عنوان که برای اولین بار در نمایشگاه E3 2017 رونمایی شد، اکنون برای پیش خرید در دسترس گیمرها قرار گرفته است. اندکی پس از برگزاری کنفرانس خبری الکترونیک آرتز این بازی برای ایکس باکسی‌ها پیش فروش شده است و کاربران می‌توانند نسبت به پیش خرید آن اقدام کنند.

قیمت پیش فروش این بازی درست مانند بسیاری از عناوین مطرح امروزی 59.99 دلار تعیین شده است. این قیمت البته قیمت نسخه استاندارد بازی است که امکان دسترسی به نسخه پایه بازی را فراهم می‌کند. نسخه پریمیوم بازی که Legion of Dawn نام گرفته، برچسب قیمتی 79.99 دلاری خورده است که امکان دسترسی به محتوای الحاقی را که در آینده عرضه خواهد شد، ممکن می‌سازد.

الکترونیک آرتز درنظر دارد تا Anthem را از تاریخ 22 فوریه سال 2019 در تمامی پلتفرم‌ها عرضه کند. آیا مایل به خرید این بازی هستید؟ گیم‌پلی آن را چطور ارزیابی می‌کنید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1348 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,