استودیوی بایوور (BioWare) اواخر هفته جاری نسخه آزمایشی تازه‌ای تحت عنوان Closed Alpha برای عنوان اکشن جهان باز خود که در دنیایی قابل به اشتراک گذاری جریان خواهد داشت، منتشر خواهد کرد تا بازی خود را توسط بازی‌بازان مورد تست و آزمایش قرار دهد. به نظر می‌رسد که در نسخه‌ی آلفای این بازی نیز توسعه دهندگان بهینه سازی ویژگی‌های تکنیکی و جلوه‌های بصری را فراموش نکرده‌اند چرا که طبق شایعات مطرح شده، این بازی با کیفیت بسیار خوبی روی ایکس‌باکس وان ایکس به اجرا در خواهد آمد.

طبق شواهد و مدارک و گزارشاتی که به گوش رسیده، به نظر می‌رسد که این بازی حداقل روی کنسول میان نسلی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان ایکس، از نهایت قدرت سخت افزار خود برای اجرای این بازی استفاده خواهد کرد.

طبق اظهار True Achievements که برای نسخه Closed Alphaی این بازی لیستی را تهیه کرده، این بازی نیاز به فضای آنچنان زیادی روی دستگاه شما ندارد اما این بدان معنی هم نیست که با یک بازی کم حجم رو به رو هستیم، بلکه طبق جلوه‌های بصری و گرافیکی این بازی، آنقدرها هم فضای زیادی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. حجم نسخه Closed Alpha این بازی ، ۲۰.۰۵ گیگابایت اعلام شده است. از آن مهم‌تر، نسخه Closed Alpha بازی Anthem با کنسول میان نسلی ایکس باکس وان ایکس نیز سازگاری خواهد داشت و از جلوه‌های بصری و گرافیکی آن استفاده خواهد کرد. در زمینه کیفیتی که این نسخه ارایه می کند اظهار شده که قادر به اجرای بازی با رزولوشن Ultra HD 4K است و همچنین از ویژگی HDR 10 نیز بهره مند خواهد شد که کاملا قابل قبول است.

اگر به دنبال خبرهای بیشتری از بازی Anthem هستید، باید اعلام کنم که به احتمال زیاد در طی برگزاری رویداد Game Awards امسال شاهد نمایش تریلر تازه و انتشار اطلاعات بیشتری از آن خواهیم بود. پس برای کسب خبرهای بیشتر از این بازی همچنان با ما همراه باشید.

منبع :

GAMINGBOLT

627 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,