_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

بزرگی نقشه بازی Anthem مشخص شد

در میان هزاران سوالی که همه ما درباره بازی نقش‌آفرینی (RPG) جدید کمپانی BioWare داریم، شاید مهم‌ترین آن اندازه و بزرگی دنیای آن باشد. البته این سوال برای اکثر بازی های جدید صادق است. اخیرا قسمت بزرگی از نقشه بازی Anthem فاش شده بود اما مشخص نشد که کل نقشه بازی به چه صورت خواهد بود. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

آقای Brenon Holmes از کمپانی BioWare در جواب سوال یکی از افراد درباره تفاوت نقشه اصلی با چیزی که فاش شده، در وبسایت Reddit گفته است که نقشه اصلی بازی کمی بزرگتر از آن چه که فاش شده بود، خواهد بود، البته در تصاویر منتشر شده تقریبا کل نقشه بازی پوشش داده شده است. گفته اصلی ایشان این گونه بوده است:

بله! مقداری از قسمت بالایی و پایینی نقشه در این تصویر آورده نشده است.

علاوه بر آقای Holmes، تهیه کننده ارشد بازی آقای Ben Irving نیز به سوال یکی از طرفدارن جواب داده بود. سوال درباره این بود که مردن یا به اصطلاح Respawning در بازی چگونه خواهد بود؟ او در جواب گفت که کمی پایین‌تر از محل مردن زنده می‌شوید اما هم‌تیمی‌هایتان می‌توانند شما را زنده کنند.

وقتی که شما تمامی جان خود را از دست بدهید، به منطقه‌ای پایین‌تر می‌روید. اما بازیکنان دیگر می‌توانند در زمان کوتاهی بعد از مرگ، شما را زنده کنند.

Anthem در روز بیست و دوم فوریه سال آینده برای ایکس باکس وان، پلی‌استیشن 4 و کامپیوتر های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع :

GAMINGBOLT

340 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,