_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تاریخ آغاز فصل سوم Apex Legends و نام آن مشخص شد

بازی Apex Legends

فصل دومِ Apex Legends برای این بازی بسیار موفقیت آمیز بود (اگرچه به دور از بحث و جنجال هم نبود) اما حتی با این وجود، این روزها شما باید سریع رو به جلو حرکت کنید و دائم چیزهای جدیدی رو کنید. در همین راستا، ما در آستانه آغاز فصل سوم این بازی هستیم. امروز ما جزئیات کمی از تاریخ آغاز آن و اطلاعاتی از چیزهایی که به همراه خواهد آورد، به دست آورده‌ایم.

شرکت ناشر الکترونیک آرتس (EA) به همراه تیم سازنده و توسعه دهنده این بازی در استودیوی Respawn Entertainment اعلام کرده‌اند که سومین فصل بازی Apex Legends به اسم Meltdown در آغاز ماه اکتبر امسال یعنی تاریخ ۹ مهر کار خود را آغاز خواهد کرد. این فصل شامل یک Legend جدید، که ما به طور خلاصه آن را تا به حال در این بازی دیده‌ایم، بتل پس، سلاح‌های جدید و همینطور Ranked Series 2 خواهد بود. به جز این و تاریخ آغاز این فصل که کم‌تر از دو هفته دیگر است، ما هنوز اطلاعات و جزئیات دیگری از فصل سوم این بازی به دست نیاورده‌ایم. با توجه به این که زمان زیادی تا آغاز آن باقی نمانده، انتظار داریم که در آینده نزدیک اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری از آن به دست بیاوریم.

عنوان Apex Legends در حال حاضر برای تهیه کردن در دسترس قرار دارد که می‌توانید فصل سوم آن را نیز به طور رایگان در اختیار بگیرید و نسخه فیزیکی آن نیز در تاریخ ۲۶ مهر برابر با ۱۸ اکتبر به دست بازی‌بازان خواهد رسید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,