مدتی پیش استودیوی ریسپاون فصل اول بازی Apex Legends را منتشر کرد که همراه با موارد تزئینی مختلف یک شخصیت جدید با نام Octane را به بازی اضافه می‌کرد. حال به نظر می‌رسد این استودیو در نظر دارد تا یک شخصیت جدید را تا پایان فصل معرفی کند.

طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه‌ی این بازی در وب‌سایت پلی‌ استیشن، دو شخصیت جدید برای این عنوان در فصل اول در نظر گرفته شده است که یکی از آن‌ها Octane بود که با شروع فصل معرفی شد. علاوه بر شخصیت جدید، یک اسلحه‌ی جدید نیز در طول فصل به بازی اضافه می‌شود. هر دو مورد گفته شده با مجموعه‌ی کامل اسکین و موارد تزئینی عرضه ‌می‌شوند. همچنین دو آیتم جدید و متفاوت قرار است به بازی راه یابند که استراتژی‌های جدیدی را به آن اضافه کنند. به نظر می‌رسد یکی از این آیتم‌ها، سکوهای پرتاب (Jump pads) خواهد بود که به نوعی قابلیت ویژه‌ی شخصیت Octane است.

با توجه به گزارش افرادی که موفق به بررسی فایل‌های بازی شده‌اند، به نظر می‌رسد علاوه بر این دو شخصیت، در آینده شاهد ۸ شخصیت‌ جدید خواهیم بود. عنوان Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های ایکس‌ باکس وان و پلی‌ استیشن ۴ در دسترس است.

منبع :

GAMINGBOLT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,