Technology Pouch talentful1

همیشه قسمت از رقابت کمپانی ها، جذب کارمندان کمپانی های بزرگ و کوچک دیگر است و در این میان، گوگل، اپل و مایکروسافت به علت محیط مطرح تر و بهتر جایگاه بهتری هستند. اطلاعات نشان می دهد که بزرگترین شکارچی کارمندان شرکت های دیگر است. با وینفون همراه باشید

جایی که گوگل بزرگترین شکارچی و راهزن کارمندان است،  مایکروسافت به نظر می رسد بیشترین آسیب پذیری را داشته و مظلوم ترین شرکت بوده و بیشترین قربانی را در این مسیر داده است. با احترام به تمامی کمپانی ها، کارمندان به سادگی جایی را انتخاب می کنند که امنیت و رضایت شغلی بیشتری داشته باشند.

گوگل با شکار ۱۳ هزار کارمند، در صدر شکارچیان است و بر اساس اطلاعات پروفایل لینکدین افراد و بررسی ۱۵ شرکت برتر دنیای تکنولوژی، اطلاعات جالبی بدست آمده است. گوگل با به دست آوردن ۴۱۵۱ کارمند مایکروسافت، ضربه ی نسبتا بدی به این شرکت زده است و این درحالیست که مایکروسافت تنها توانسته ۸۹۶ کارمند گوگل را جذب کند. اپل نیز به خوبی از منابع مایکروسافت تغذیه کرده است و ۱۳۳۴ کارمند آن ها را جذب کرده است و آن ها به شکار از اینتل و IBM نیز علاقه ی خاصی داشته اند. در کنار آن ها، اوبر نیز با دزدی ۶۰۰ کارمند از گوگل توانایی خود را به رخ کشیده است. ظاهرا بزرگترین شکار در صنعت، متعلق به مایکروسافت است که کارمندان IBM را بدست می آورد.

IBM و Dell نیز در این فضای رقابتی به هم ضربه های نسبتا مهلکی زده اند و IBM با حضور ۲۳۰۲ کارمند خود در شرکت دل، و از آن طرف ۱۷۵۳ کارمند دل به IBM حرکات همدیگر را جبران کرده اند.

در میان شبکه های اجتماعی نیز، فیس بوک بزرگترین شکارچی به حساب می آید و بیشتری شکار خود را در زمین توئیتر و لینکدین انجام داده است و البته این شرکت نیز به بدن نحیف مایکروسافت رحم نکرده است و ۱۵۵۶ کارمند از آن دزیده است.

مایکروسافت نیز با شکار ۴۳۰۶ کارمند IBM بزرگترین شکار خود و صنعت را انجام داده است و بعد از آن با ۱۵۹۷ کارمند از اینتل و ۱۴۹۲ کارمند از دل قربانیان مایکروسافت هستند.

شما می توانید در اینفوگرافیک زیر اطلاعات این جذب کارمندان شرکت های مختلف را مشاهده کنید:

Technology Pouch talentful

 

منبع :

VALUEWALK

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
 • No items.
 • دیدگاه کاربران
  Hossein
  پاسخ دهید پنجشنبه 14 بهمن 1395

  ادم ناخواسته یاد مملکت اسلامی ایران میفته ، همه دستشون توو جیب همدیگه ست و لبخند به لب دارند

  soroush wolf
  پاسخ دهید پنجشنبه 14 بهمن 1395

  از نظر من یا سطح مایکروسافت خیلی بالاس که با وسواس کارکنای شرکتای دیگرو استخدام میکنه یا سطحش نسبت به گوگل و اپل پایینه و کارکناش راحت جذب کمپانی های دیگه میشن.
  البته توی اخبار همین اعلام شده مایکروسافت چندین بار تعدیل نیرو کرده

  HaMeD
  پاسخ دهید پنجشنبه 14 بهمن 1395

  فقط شرکت GLX از مایکی جونمون کامند نپیچونده😐😂

  برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
  برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,