مایکروسافت به تازگی عناوین رایگان ماه آوریل را برای اعضای طلایی ایکس باکس لایو خود اعلام کرده است.

در اوایل ماه شما می‌توانید دو عنوان Cars 2: The Video Game و The Witness  را به صورت رایگان تجربه کنید و از روز 16 آوریل به بعد اعضای طلایی ایکس باکس لایو می‌توانند دو عنوان Assassin’s Creed Syndicate و Dead Space 2 را به صورت رایگان دریافت کنند. شما می‌توانید دو عنوان Cars 2: The Video Game و Dead Space 2 را بر روی ایکس باکس وان و ایکس باکس وان ایکس نیز تجربه کنید.

کاربران ایکس باکس 360 دراین ماه می‌توانند دوعنوان Dead Space 2 و Cars 2 را تجربه کنند. عنوان Dead Space 2 یکی از بهترین و برجسته ‌ترین عناوین در سبک خود است که از هر نظر نسبت به نسخه ‌های پیشین این مجموعه، پیشرفت کرده است. عنوان Car 2 نیز از انیمیشنی از شرکت دیزنی با همین نام الهام گزفته است و شما را به دنیای دوست داشتنی Cars با همان شخصیت ها و مکان ها می‌برد. کاربران ایکس باکس وان و وان ایکس نیز می‌توانند به لطف سرویس پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت از این عناوین لذت ببرند.

البته کاربران ایکس باکس وان می‌توانند از عنوان های اختصاصی دیگری استفاده کنند، از این جمله می‌توان به عنوان The Witness اشاره کرد. The Witness یکی از بزرگ‌ ترین بازی‌های معمایی است که تا به حال ساخته شده و به صورت رایگان در اختیار اعضای طلایی ایکس باکس لایو قرار گرفته است. در کنار این عناوین یک از بهترین عنوان های شرکت یوبیسافت، Assassin’s Creed Syndicate نیز قرار گرفته است که یکی از جدیدترین نسخه های این مجموعه محبوب است.

حتما این 4 عنوان را تجربه کنید چرا که این عناوین در زمان خود از برترین عناوین در سبک خود بوده‌اند و در این ماه برای شما به صورت رایگان قرار گرفته است.

اعضاء باید این نکته را به خاطر داشته باشند که بازی های رایگان را در طی مدت اعلام شده در خواست کنند، حتی اگر قصد ندارند که فورا این بازی ها را انجام دهند، چون می توانند حتی بعد از تاریخ اعلام شده و در ماه های آینده نیز آنها را بازی کنند.

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,