HoloLens

گرگ لین مالک شرکت گرگ لین فرم و استاد معماری و طراحی شهری در دانشکده طراحی و هنر دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس (University of California, Los Angeles) است. وی را می‌توان پیشگام نظریه جدید در مباحث بیونیک در معماری بیونیک به شمار آورد، او مایل است آثاری خلق کند که همچون موجود زنده دارای گونه‌ های متمایز و انعطاف‌ پذیری همزیستی با شرایط محیطی از لحاظ فرم با رنگ باشند.

گرگ لین به نمایندگی از ایالات متحده در دوسالانه ونیز ۲۰۱۶ که تحت عنوان المپیک معماری از آن یاد می شود، شرکت کرده است. گرگ لین که در زمینه طراحی چهره بسیار شناخته شده ای در سطح جهان است، در جریان دوسالانه ونیز ۲۰۱۶ از مایکروسافت هالولنز، کاربرد های آن و استفاده از آن در راستای پروژه ها و طرح های معماری سخن به میان آورد.

دانلود ویدیو با کیفیت ۳۶۰p | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰p HD

گرگ لین در این رویداد از طراحی مجدد کارخانه خودرو سازی پکارد (پکارد یک شرکت خودروسازی آمریکایی بود، که در سال ۱۸۹۹ توسط جیمز وارد پکارد، ویلیام دود پکارد و جورج ال. ویئس دردیترویت، میشیگان تاسیس شد. نخستین خودروی شرکت پکارد در سال ۱۸۹۹ و آخرین خودروی آن نیز در ۱۹۵۸ تولید گردید.) که برای نیم قرن رها شده بود، سخن گفت و به قابلیت های مایکروسافت هالولنز برای بررسی جنبه های مختلف طرح های پیچیده اشاره کرد.

با استفاده از هالوگرام ها در هالولنز می توان طرح ها را به دقت بررسی کرد، ابعاد آن ها را بزرگ کرد، به جزییات هر یک از آن ها پرداخت و به دقت چشم انداز هر یک اجزا را مورد بررسی قرار داد و در رابطه با آن ها تصمیم گیری کرد. گرگ لین استفاده از هالولنز در زمینه معماری و طراحی را یک تجربه جدید می داند که نتیجه آن تصمیم گیری های خاص موثر تر در رابطه با طراحی است.

اگر سایت وینفون را دنبال کرده باشید، به خوبی با مایکروسافت هالولنز و ویژگی های آن آشنا هستید. تا به امروز شرکت ها و موسسات بسیاری از این دستگاه واقعیت ترکیب شده برای آغاز راهی جدید در زمینه فعالیت های خود استفاده کرده اند و از همکاری با مایکروسافت بسیار ابراز رضایت کرده اند. بی شک این آغاز راهی است برای کامپیوتر هالوگرافیکی مایکروسافت و در آینده باید منتظر گسترش هر چه بیشتر زمینه های استفاده از هالولنز بود. دیدگاه شما در رابطه با هالولنز چیست؟

منبع :

WINDOWS BLOG

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد
پاسخ دهید شنبه 7 خرداد 1395

سلام دوستان اگه کسی گوشی لومیا ۱۵۲۰ میخره در همین سایت آگهی کردم

  امیر
  پاسخ دهید شنبه 7 خرداد 1395

  آفرین بفروشش برو اپل بخر مرده شور مایکی رو ببرن

امیر
پاسخ دهید شنبه 7 خرداد 1395

تا زمانی که ایفون هست اینا آشغال هستن
اپل داره چیزی اختراع میکنه
اصلا هولوگراف کوفتی چی هست اینهمه دربارش صحبت میشه فقط اپل عشقس اپل و آیفون

  erfan.226
  پاسخ دهید شنبه 7 خرداد 1395

  :))))))))
  اولا آیفون چه ربطی به این داره!
  دوما تو یکی دو قرن آینده اگر تونست به همین هولولنز برسه…

  shadow
  پاسخ دهید شنبه 7 خرداد 1395

  یکی اینو از برق بکشه 😂😂😂😂😂 میگه اصلا هولوگرافی چی هست.

  sadegh
  پاسخ دهید شنبه 7 خرداد 1395

  😂
  عالی

  ولی جدا از شوخی اپل درسته تو این زمینه‌ها خیلی عقبه، ولی تو بعضی موارد هم خوبه…

   mahmob88
   پاسخ دهید یکشنبه 8 خرداد 1395

   آره سیب خیلی خوبه. برای سلامتی مفیده. با پوست بخورید. 😂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,