microsoft-surface-rt-windows-8-logo

هفته گذشته، مایکروسافت بیلد 10122 ویندوز 10 دسکتاپ را برای افرادی که در پروژه ویندوز اینسایدر ثبت نام کرده اند منتشر کرد. بسیاری از کاربران بر این موضوع تاکید می کنند که ویژگی ها و پایداری بیلد 10122 ویندوز 10 آن طور که باید باشد، نیست. اگر شما هم دوست ندارید که عدم پایداری و مشکلات نسخه های پیش نمایش فنی ویندوز 10 را تجربه کنید، می بایست تا تابستان و عرضه نسخه رسمی ویندوز 10 صبر پیشه کنید. به هر حال وجود نسخه های پیش نمایش و افراد آزمایش کننده جهت رفع باگ های ویندوز 10 الزامی است.

امروز مدیر بخش توسعه دهنده گان و پروژه اینسایدر ویندوز، گابریل آئول، در توییتر خود اعلام کرد که در حال حاضر تیم توسعه دهنده در حال کار بر روی بیلد 10130 ویندوز 10 بوده و این بیلد را در حال حاضر تنها آزمایش کنندگان داخلی می توانند دریافت و امتحان کنند. وی در توییتر خود این چنین نوشت:

بیلد 10130 در حال حاضر وجود دارد و این اصلا عجیب نیست زیرا تنها مخصوص آزمایش کنندگان داخلی است.

ما می دانیم که در سرتاسر جهان میلیون ها کاربر عضو پروژه ویندوز اینسایدر بوده و در حال آزمایش و تجربه کردن بیلد های منتشر شده ویندوز 10 هستند. از طرفی هم تعدادی از کاربران که با نام آزمایش کنندگان داخلی شناخته می شوند نیز وجود دارند و وظیفه آن ها این است که بیلد هایی که قرار است برای اعضای ویندوز اینسایدر و عموم منتشر شود را آزمایش و امتحان می کنند. اما این دسته از کاربران چه تعداد هستند؟

یکی از منابع مورد اعتماد وب سایت Neowin برای آن ها اسناد داخلی و محرمانه ای را ارسال کرده است که شامل اطلاعات مختلفی درباره کاربران عضو پروژه ویندوز اینسایدر است. در زیر می توانید تصویری از این سند ارسال شده را تماشا کنید:

win-10-mission-control

اگر متوجه موارد ذکر شده در تصاویر نشده اید، در زیر تعدادی از آن ها آورده شده است که با یکدیگر می خوانیم:

  • بیلد 10130 جدید ترین بیلدی است که تا کنون برای تیم OSG (توسعه دهندگان داخلی)  یا همان (Operating Systems Group) منتشر شده است.
  • در حال حاضر نزدیک به 1500 نفر از آزمایش کنندگان داخلی بیلد 10130 را نصب کرده و بر روی آن کار می کنند.
  • آزمایش کنندگان داخلی یا همان اعضای تیم OSG که حالت اینسایدر خود را بر روی Slow قرار داده اند، اکنون در حال آزمایش بیلد 10125 هستند
  • در حال حاضر بیلد 10125 (داخلی) بر روی 14700 دستگاه نصب و در حال آزمایش است.
  • از وقتی که بیلد 10122 در هفته گذشته منتشر شده تا به این لحظه نزدیک به نیم میلیون کاربر آن را دریافت کرده اند.
  • نزدیک به 1.7 میلیون نفر از اعضای ویندوز اینسایدر که حالت اینسایدر Slow دارند، از بیلد 10074 استفاده می کنند.
  • چیزی در حدود 155000 دستگاه در حال حاضر بیلد 10041 قدیمی را اجرا می کنند.
  • در این اسناد، یک بیلد منتشر شده داخلی به نام 10127 نیز دیده می شود.

این منبع آگاه اطلاعات دیگری مانند تعداد سرفس هاب هایی که در حال استفاده و آزمایش هستند را نیز اعلام کرده است. بنا بر گفته آن ها، در حال حاضر چیزی در حدود 300 سرفس هاب در سر تا سر جهان در حال استفاده و آزمایش هستند.

نظر شما درباره این اطلاعات چیست؟

منبع :

NEOWIN

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
tsdv
پاسخ دهید پنجشنبه 8 خرداد 1394

Lumia camera beta آپدیت شد!

احسان 13
پاسخ دهید پنجشنبه 8 خرداد 1394

اقا این لوما کمرا که برای وین 10 اومده رو باور کنید من تو یه ابدیت حدود 2 حفته بعد از معرفی 640 دریافت کردم ولی چون خیلی ضمخت و زشت بود خوشم نیومد و لومیا کمرا کلاسیکو دان کردم .قضیش چیه؟ من امتحانا خلاص بشه گوشی بیاد دستم عکساشا میزارم براتون.ولی تحقیق کنید لدفا

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,