به نظر می‌رسد که شرکت Big Ant Games بازی‌های کریکت را به میدان می‌آورد. امروز استودیو بازی ورزشی Ashes Cricket را معرفی کرده است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

این استودیو قبلا روی سری Don Bradman کار کرده است. 2017 Ashes Cricket سومین عنوان با نام کاربری Ashes است که قبل از آن Ashes Cricket 2009 و Ashes Cricket 2013 نیز بوده‌اند که به طور جهانی پوشیده شدند و در نهایت برای بعضی از کنسول‌ها لغو شدند. امسال این بازی آبروی از دست رفته خود را به دست می‌آورد و قول داده که هر دو تیم‌های زنان و مردان استرالیا و انگلستان را جلوتر از Ashes در سری Commonwealth Bank Women’s Ashes و Magellan Ashes قرار دهد.

بر اساس حرف توسعه‌دهنده این بازی، هدفشان این است که هر بازیکن واقعی به نظر برسد و برای رسیدن به آن از قهرمانان این عرصه با دوربین‌های 35 DSLR عکس برداری کرده‌اند. هم‌چنین گیمرها قادراند بازیکن، تیم، استادیوم، لوگو و مسابقه‌های خود را بسازند.

هم‌چنین این بازی شامل  career mode نیز هست که داستان بازیکنی به نام junior cricketer را در راه کاپیتانی تیم ملی‌اش روایت می‌کند.

Ashes Cricket در ماه نوامبر برای اکس باکس وان عرضه خواهد شد.

منبع :

TRUEACHIEVEMENTS

315 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,