asphalt-extreme

Asphalt Xtreme دومین تغییر در سری بازی های آسفالت کمپانی Gameloft است و۰هیجان مسابقات آفرود را برای کاربران فراهم خواهد کرد و قطعا همانند نسخه های قبلی، هیجان و جذابیت بالایی خواهد داشت. زمان انتشار این سری نزدیک شده است و اکنون پیش ثبت نام این بازی برای مخاطبان فراهم شده است. با وینفون همراه باشید.

 شما در این نسخه باید در مسابقات آفرود (خارج از جاده) شرکت کنید. این بازی یک ترکیب از رالی اتومبیل ها، کامیون های غول آسا و کامیون های پوشیده از گل و خاک و برف در اختیار شماست. در این مسابقات با مسیرهای خاکی، گلی، صخره‌ای و ناهموار شنی و کویری  . و مسیر های سخت و صعب العبور و موانع متنوعی رودررو می شوید و قابلیت های مختلفی در این بازی برای جذابیت بیشتر گنجانیده شده است که می تواند رقابت های اتومبیل سواری را هیجان انگیزتر کند.

decal

اکنون پیش ثبت نام این بازی برای باز کردن قفل Predator X-18 Buggy یکی از ماشین های جالب این بازی شروع شده است و می توانید این اتومبیل که در قسمت های نهایی بازی در اختیار کاربران قرار می گیرد را بدست بیاورید. افرادی که پیش ثبت نام کرده باشند در ادامه می توانند در انجمن های این بازی حضور پیدا کنند و از جوایز این بازی در زمان های مختلف استفاده کنند. شما از طریق این لینک می توانید اقدام به پیش ثبت نام کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
عرفان الهامی
پاسخ دهید سه شنبه 26 مهر 1395

بعد از مدت ها هوش کردم یه بازی جدید نصب 💀
گرافیکش که خیلی جذاب بنظر میاد 🏎

    kmh
    پاسخ دهید سه شنبه 26 مهر 1395

    بازیو بیخیال
    جمله سازیت رو عشقه..!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,