در حال حاضر کاربران طلایی ایکس باکس می‌توانند دوعنوان Assassin’s Creed Chronicles: India و Crazy Taxi را به صورت رایگان دریافت کنند. هرماه چهار بازی برای عرضه در این سرویس عرضه می‌شوند.در ماه فوریه سال 2018 عنوان پر طرفدار Assassin’s Creed Chronicles: India برای کاربران ایکس باکس وان و همچنین بازی Crazy Taxi برای ایکس باکس 360 در اختیار کاربران قرار گرفته است البته شما می‌توانید این بازی را بر روی کنسول ایکس باکس وان نیز تجربه کنید.

عنوان Assassin’s Creed Chronicles: India دومین نسخه از سری دو و نيم بعدی Chronicles مجموعه Assassin’s Creed است. در این بازی شما کنترل شخصیت آربازمیر را بر عهده خواهيد داشت که اساسینی حرفه‌ است و به دنبال گنجینه‌ای که مختص به اساسین‌ها است وارد کشور هند شده است. داستان بازی در قرن ۱۹ میلادی روایت می‌شود؛ جایی که هندوستان مستعمره انگلستان است و به همین دلیل باید با نیرو‌های انگلیسی مجهز به تفنگ و توپ هم مبارزه کنید.

آن دسته از اعضای ایکس باکس لایو گلد که دستگاه ایکس باکس وان را دارا هستند، تا 15 مارچ میتوانند عنوان Assassin’s Creed Chronicles: India را به صورت رایگان دریافت کنند وهمچنین دارندگان ایکس باکس 360 نیز بازی های رایگانی را دریافت خواهند کرد. بازی Crazy Taxi تا  28فوریه، به صورت رایگان قابل دانلود خواهد بود.

اعضا باید این نکته را به خاطر داشته باشند که بازی های رایگان را در طی مدت اعلام شده دريافت کنند، حتی اگر قصد ندارند که فورا این بازی ها را انجام دهند، چون می توانند حتی بعد از تاریخ اعلام شده و در ماه های آینده نیز آنها را بازی کنند.

منبع :

MSUP

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
  • No items.
  • دیدگاه کاربران
    هنوز دیدگاهی ثبت نشده
    برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
    برچسب ها: , , , , , , ,