نسخه‌ی اودیسه‌ی سری بازی‌های Assassins Creed اولین بازی در این سری است که اجازه می‌دهد شخصیتی با ویژگی جنسیتی متمایز انتخاب شود. در حالی که Assassins Creed Syndicate دارای دو شخصیت Evie و Jacob  بود که به عنوان یک شخصیت زن و مرد به کار می‌رفتند، اینها هر دو شخصیت کانن بودند که در مبارزات اصلی حضور داشت و کارکتر اصلی بازی خود کانن بود، بنابراین Odysse اولین سری از بازی‌های آساسینز کرید محسوب می‌شود که توانایی انتخاب جنسیت کارکتر را به بازیکنان می‌دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

سری Odysse از بازی های آساسینز کرید به شما اجازه می‌دهد که هم به عنوان شخصیت Alexios (مرد) و هم به عنوان شخصیت Kassandra (زن) بازی کنید، و این شخصیت‌ها بر روی مسیر مبارزات خود و با انتخاب شما تعریف می‌شوند، برخلاف سری پیشین این عنوان که شخصیت بازی از ابتدا در مسیر بازی تعریف شده‌بود. اگر فکر می‌کنید که این تغییرات فقط برای این نسخه است و در بازیهای آینده‌ی این عنوان دوباره به حالت اولیه‌اش بر می‌گردد پس لازم است که در مورد فکر خود تجدید نظر کنید.

در گفتگو با Game Industry، اسکات فلیپس مدیر اجرایی یوبی‌سافت و کارگردان بازی Assassins Creed Odysse اذعان کرد که توانایی انتخاب جنسیت کارکتر بازی چیزی است که در بازی های آینده ی آساسینز کرید نیز ادامه خواهد یافت، حداقل آن‌هایی که توسط کمپانی یوبیسافت توسعه می‌یابند اگر همه‌ی آن‌ها هم اینگونه نباشند.

 

اسکات فلیپس ادامه‌داد:

من فکر می‌کنم که محدود کردن بازیکنان ما به انتخاب کارکتر‌هایی که توانایی انتخاب جنسیت آن را ندارند اشتباه است و این ویژگی است که مورد پسند بیشتر بازیکنان قرار نمی‌گیرد. من نمی‌دانم چرا باید به عقب برگردیم. ما باید این مسیر را که در سری اودیسه در پیش گرفته‌ایم در نسخه‌های آینده نیز ادامه دهیم تا طرفدارن و هواداران بیشتری داشته باشیم و تجربه‌ی متفاوتی را به آن‌ها ارائه دهیم .

من نمی‌توانم با چیزی که در بالا گفتم مخالفت کنم زیرا اگر واقعاً انتخاب کارکتر برعهده‌ی بازیکن است پس باید او تصمیم بگیردکه چه شخصیتی در بازی حضور داشته  باشد و با کدام یک از آن‌ها بازی را انجام دهد. من قطعا برای کارکتر‌هایی جنجالی و دوست‌داشتنی که حضور آن‌ها در مسیر بازی از پیش تعیین شده بود و انتخاب آن‌ها پیش از بازی ممکن نبود مانند کارکتر Ezio واقعا دلتنگ می شوم اما این کارکتر‌ها به اندازه‌ای که دوست داشتنی بودن، حضور از پیش تعیین‌شده‌ی آن‌ها در بازی کمی کسل کننده بود. اما ما همیشه می‌توانیم آن‌ها را ازطریق شخصیت‌های کاریزماتیک از طریق آپشن‌های بازی بدست‌آوریم و یا در بدترین حالت از کارکتر‌های پشتیبان استفاده کنیم.

بازی Assassins Creed Odysse در تاریخ 5 اکتبر برای PS4 و کامپیوتر و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. اگر می‌خواهید که داستان بازی و کارکتری که آن را انجام می‌دهد خودتان انتخاب کنید پس مطمئن شوید که این بازی را انجام می‌دهید.

منبع :

GAMINGBOLT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,