در این بخش از آموزش Assassin’s Creed Odyssey قصد داریم، موقعیت مکانی تمام لوح‌های باستانی، ارتقاء کشتی خود و استخدام خدمه برای کشتی‌تان را توضیح دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

طخب، در جدیدترین نسخه از مجموعه Assassin’s Creed یعنی Assassin’s Creed Odyssey شما یک کشتی دارید. استفاده از کشتی در نسخه Black Flag این مجموعه شروع شد و با توجه به موفقیت‌هایی که نسخه بلاک فلگ کسب کرد، یوبی‌سافت احساس می‌کند که استفاده از کشتی برای موفقیت مجموعه Assassin’s Creed ضروری است. هدایت کشتی ویژگی جذاب و سرگرم کننده‌ای است. اما استفاده درست از کشتی سختی‌های خودش را دارد؛ شما باید کشتی خود را ارتقاء بدهید، در غیراین صورت در نبردهای بعدی به مشکل برمی‌خورد، باید خدمه برای کشتی‌تان استخدام کنید و بسیار کار دیگر. اما نگران نباشید، این آموزش مربوط به این موارد است پس بدون معطلی بیشتر به سراغ موضوع اصلی می‌رویم.

استخدام خدمه برای کشتی‌تان

خیلی خب، شما به افرادی روی عرشه کشتی خود نیاز دارید تا بتوانید روی کشتی خود فرمانروایی کنید. دیدید؟ برای اینکه بتوانید روی یک کشتی فرمانروایی کنید، باید افرادی باشند که با آن‌ها دستور دهید. بسیاری مشکل پیدا کردن خدمه برای کشتی خود دارند. جای نگرانی نیست در ادامه دو روش را توضیح داده‌ایم تا شما به راحتی بتوانید عرشه خود را پر از خدمه کنید.

 • ماموریت‌ها را تکمیل کنید: این روش ساده است.ماموریت‌ها را تکمیل کنید و پس از تکمیل کردن، احتمال این وجود دارد که شخصیت‌های غیرقابل بازی که ماموریت‌ها را به شما داده‌اند و یا دیگر شخصیت‌هایی که در ماموریت نقش داشته‌اند، به خدمه شما ملحق شوند. این نکته را هم فراموش نکنید که از ماموریت‌های جانبی موفقیت بیشتری برای پیدا کردن خدمه به دست می‌آورید. البته تضمین این وجود ندارد که شخصیت‌های غیرقابل بازی که در ماموریت‌ها باهاشون در تعامل هستید، همه بیایند روی کشتی شما. راه بهتری برای استخدام پرسنل این است که …
 • دشمنان را در نبرد ناک‌اُوت کنید: دشمنان خود را در نبردها شکست دهید (آن‌ها را نکشید) تا بتوانید به عنوان جزئی از خدمه خود، از آن‌ها کار بکشید. برای اطمینان اینکه در نبردها، دشمنان را به قتل نرسانید، از تیرهای فلج کننده (Paralyzing Arrow) استفاده کنید. برای ساختن این تیرها، مهارت Arrow Master بخش Hunter درخت مهارت را باز کنید.

بخش‌هایی از کشتی شما که می‌توانید ارتقاء دهید

 • تنه کشتی (Hull): با ارتقاء این بخش، سطح سلامت و دفاع کشتی افزایش می‌یابد. علاوه بر این، شما همچنین می توانید نیروی بیشتری را به کشتی اضافه کنید.
 • نیزه‌های کشتی (Javelins): با ارتقاء این بخش، آسیب بیشتری به دشمنان وارد کنید.
 • پرتاب نیزه‌های کشتی (Javelin Throws): با ارتقاء این بخش، درصد موفقیت حملات کشتی بیشتر می‌شود.
 • منقل‌های آتش کشتی (Fire Braziers): با ارتقاء این بخش، نیزه‌های آتشین و تیرها در دسترس قرار می‌گیرند.
 • تیرها (Arrows): با ارتقاء این بخش، تیرها آسیب‌های بیشتری وارد می‌کنند.
 • استقامت پارو زدن (Rower Stamina): با ارتقاء این بخش، استقامت پارو زدن سریع‌تر شارژ می‌شود و همچنین مقدار آن افزایش می‌یابد.
 • قسمت جلویی کشتی (Ram): با ارتقاء این بخش، آسیب وارده به کشتی دشمن افزایش خواهد یافت.
 • تیربار تیرها (Arrow Volleys): ارتقاء این بخش، آسیب‌های وارده به دشمنان را افزایش می‌دهد.
 • زره خدمه (Crew Armor): ارتقاء این بخش، شدت آسیب‌های وارده از برخورد کشتی‌های دشمن به کشتی شما را کاهش می‌دهد.

موقعیت مکانی لوح‌های باستانی

در کل 44 لوح باستانی (Ancient Tablet) در سراسر جهان بازی پراکنده هستند، اما نکته مهم اینجاست که شما باید گزینه‌های ارتقاء و سفارشی سازی برای کشتی‌تان باز کنید. در ادامه دو روش برای پیدا کردن لوح‌های باستانی را برای شما لحاظ کرده‌ایم.

 • آن‌ها را از آهنگر خریداری کنید: همه آهنگرهای بازی این لوح‌ها را ندارند بنابراین بهتر است که به محض دیدن آهنگرهای بازی، به بخش خرید آیتم هر یک بروید و ببینید که از آن لوح‌ها را دارند یا خیر.
 • در چندین مکان می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید: لوح‌های باستانی را می‌توانید در پناهگاه‌ها، خرابه‌ها و دیگر مکان‌ها پیدا کنید.

به لطف وب‌سایت Powerpyx، شما می‌توانید در تصویر پایین موقعیت مکانی همه لوح‌های باستانی را مشاهده کنید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Iman Balaa
پاسخ دهید جمعه 20 مهر 1397

قسمت “تماس با ما” رو کلا غیر فعال کردین که کسی چیزی بهتون نگه… ما نخوایم اخبار نوکیا رو توی این سایت ببینیم کیو باید ببینیم؟
مگه شما اخبار مایکروسافت رو توی سایت مای نوکیا میزارین که دارین هی اخبار نوکیا رو اینجا میزارین؟
این کارتون خیلی زشت و غیر اخلاقیه.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,