بر اساس شایعاتی که چند روز گذشته در مورد نسخه بعدی مجموعه Assassin’s Creed  منتشر شده بود، یوبیسافت اعلام کرد که عنوان بعدی این مجموعه، عنوان  Assassin’s Creed Odyssey خواهد بود.

یوبیسافت با منتشر کردن توییتی در صفحه ی رسمی این فرنچایز اعلام کرد که اطلاعات بیشتری در مورد این عنوان در E3 به دست ما خواهد رسید.

یوبیسافت در توییت مذکور با انتشار تیزر کوتاهی که در انتهای آن عبارت “در E3 می‌بینمتان” وجود داشت شایعات موجود را تایید کرد. شما در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

ویدئو توییت شده، صحنه بسیاری کوچکی از گیم‌پلی این عنوان در اختیار ما قرار می‌دهد که احتمال می‌دهد به اسپارتا ها مربوط باشد؛ همان طور که می‌دانید اتفاقات این عنوان در یونان خواهد افتاد. هنوز هیچ اطلاعات دیگری در مورد این عنوان منتشر نشده است اما به احتمال زیاد در چند روز آینده اخبار زیادی در مورد این عنوان دریافت خواهیم کرد.

شرکت یوبیسافت در ساعت 1 بعد از ظهر، دوشنبه 11 ژوئن در سالن Orpheum Theatre کنفرانس خبری خود را برگزار خواهد کرد و البته که اطلاعات زیادی در مورد این عنوان دریافت خواهیم کرد و شما می‌توانید در این سایت از تمام انها با خبر شوید.

واقعا عنوان Assassin’s Creed Origins یکی از عناوین بسیار جذاب و شایسته این شرکت بود وامیدواریم که عنوان بعدی این مجموعه نیز در همان سطح کیفیت قرار بگیرد و البته که در این عنوان به دنیای اسپارتا ها و یونان خواهیم رفت.

 

منبع :

DUALSHOCKERS

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,