_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Assassin’s Creed Odyssey: Discovery Tour در دسترس قرار گرفت

در کنار مراحل رایگانی که از طریق بسته الحاقی (DLC) جدید Lost Tales of Greece در اختیار کاربران بازی Assassin’s Creed Odyssey قرار گرفته است، این بازی یک ویژگی جذاب و سرگرم کننده‌ی کامل دیگر هم دریافت کرده است که Discovery Tour نام دارد. این ویژگی در حال حاضر برای دارندگان این بازی به طور رایگان در دسترس قرار گرفته است که به شما اجازه‌ی گشت و گذار در دنیای یونان باستان و اکتشاف راز و رمز‌های آن را می‌دهد. 

شما به وسیله Discovery Tour اطلاعات بسیاری درمورد شهرهای مختلف دوران یونان باستان، فرهنگ آن‌ها، فسلفه‌ها و عقاید آن‌ها و بسیاری از چیزهای دیگر به دست خواهید آورد که جنبه‌ی آموزشی بسیار زیادی دارد.

در کنار پنج تور و راهنمای تور، یک سری اهداف خاص نیز برای انجام شدن در اختیار شما قرار داده خواهند شد که کامل کردن هر یک از آن‌ها آواتارها و اسب‌های مختلفی را برای شما آزادسازی خواهند کرد که از طریق آن‌ها می‌توانید دنیای بازی را گشت و گذار کنید. همچنین می‌توانید در امتحانات نیز شرکت کنید و دانش خود از یونان باستان را مورد آزمایش و تست قرار دهید؛ البته اگر احساس می‌کنید دانش کافی را در اختیار دارید تا در چنین چالش بزرگی شرکت کنید.

در کل روی هم رفته، درست مانند Assassin’s Creed Origins، بخش Discovery Tour یک ویژگی ارزشمند اضافه شده به این بازی است تا درمورد ستینگ بازی اطلاعات بیشتری به دست بیاورید و دانش خود از محیط بازی را افزایش دهید تا بدانید در چه محیطی قرار دارید. در حالی که آن عده از کسانی که در حال حاضر نسخه اصلی این بازی را در اختیار دارند، می‌توانند به طور رایگان آن را دریافت کنند، اما کاربران دیگری که نسخه اصلی بازی را دیگر در اختیار ندارند، می‌توانند آن را به صورت جداگانه از فروشگاه Uplay خریداری کنند که فعلا قیمت آن فقط ۲۰ دلار تعیین شده است. همچنین می‌توانید مدت بیشتری صبر کنید تا قیمت آن کاهش پیدا کند چرا که یوبیسافت (Ubisoft) از زمان عرضه Assassin’s Creed Odyssey تخفیف‌ها و حراجی‌های زیادی از آیتم‌ها و محتویات این بازی به راه انداخته است.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,