عنوان Assassins Creed Odyssey توانسته از زمان عرضه خود تا به حال مورد استقبال گسترده بازی‌بازان قرار بگیرد. از آنجایی که این سری از نسخه سال قبل خود یعنی Origins راه تازه‌ای را آغاز کرد و سبک این بازی را هر چه بیشتر به سمت بازی‌های نقش آفرینی کشاند، این سری توانسته طرفداران جدید زیادی داشته باشد که در کنار طرفداران قدیمی پرشمار این سری، عده زیادی را به وجود آورده‌اند. در حقیقت تکامل سبک نقش آفرینی این سری با Odyssey باعث جذب مخاطبان بسیار زیادی شده است.

بدیهی است که هر چه تعداد مخاطبین و طرفداران یک بازی افزایش پیدا کند، باعث فروش هر چه بیشتر یک بازی می‌شود که قطعا Assassins Creed Odyssey نیز از این قائده مستثنی نیست. در حقیقت سری اساسینز کرید با نسخه سال قبل خود یعنی Assassins Creed Origins توانست بازگشت شکوهمندانه‌ای داشته باشد که اکنون Odyssey آن را تکمیل کرده است. یوبیسافت امروز طی برگزاری یک کنفرانس خبری اعلام کرد که فروش اولیه این بازی توانسته رکورد تازه‌ای در تاریخ این سری در این نسل به ثبت برساند که منظور ما همین نسل هشتم است.

برای این که این مطلب را ساده‌تر کنم و شما هم بهتر متوجه شوید، باید بگویم که متن اصلی این خبر درمورد این است که عنوان Assassins Creed Odyssey در اولین هفته فروش خود توانسته بیشتر از هر کدام از دیگر نسخه‌های سری Assassins Creed در این نسل فروش داشته باشد. این در حالی است که ما در این نسل شاهد عملکرد ضعیف برخی از نسخه‌های این سری مانند Assassins Creed Syndicate بودیم اما از طرفی هم عناوین قدرتمند و پرفروشی مانند Black Flag و یا Origins را هم داشته‌ایم که در کل بین پرفروش‌ترین عناوین این سری جای داشته‌اند. پس این خبر حتی می‌تواند فراز و نشیب این سری در نسل هشتم را هم نشان دهد که با وجود همه این مسائل، Odyssey تا به حال توانسته بهترین عملکرد را در اولین هفته فروش خود در بین تمام نسخه‌های این سری در نسل هشتم را به ثبت برساند. با توجه به اسقبال گسترده از این بازی می‌توان انتظار داشت که Odyssey در طولانی مدت هم این روند را ادامه دهد و شاید به پرفروش‌ترین بازی این سری در نسل هشتم هم تبدیل شود و یا حتی فراتر از آن هم پیش برود که دیگر بعید است چون اگر بخواهد به نسل قبل قدم بگذارد، در این راه رقیبان بسیار قدرتمندی نظیر نسخه دوم این سری و همینطور Brotherhood را در مقابل دارد. همچنین از آنجایی که این سری نماینده‌ای در سال ۲۰۱۹ نخواهد داشت پس می‌توان انتظار داشت که فروش خوب آن همچنان به خوبی پیش برود.

Assassins Creed Odyssey در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و همینطور رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,