در بازی Assassins Creed Origins سیستم مبارزات این عنوان به طور کامل از سیستم مبارزات دیگر سری های آساسینزکرید پیروی می‌کرد ولی داستان اودیسه براساس یک سری تغییرات جدید در این سیستم بنا خواهدشد. کمپانی یوبیسافت در مورد این تغییرات ویدیوی جدید را منتشر کرده است که در آن به توضیح عملکرد این تغییرات جدید می‌پردازد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در حالی که سیستم مبارزه این بازی نیز از هسته‌ای مشابه دیگر سری‌های این عنوان تشکیل شده‌است، در این سری چندین تغییر و بهبود از جمله تحرک و چابکی بیشتر کارکتر در مبارزات و سفارشی سازی مبارزات در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد که می‌تواند جذابیت این بازی را دوچندان کند. در همین مورد یوبیسافت ویدیوی جدیدی را از عملکرد این سیستم منتشر کرده است که در زیر قرار داده شده است.

در مورد این ویدیو(که شما آن را در زیر مشاهده خواهید کرد) اسکات فلیپس، کارگردان بازی، توضیح می‌دهد که اگرچه شخصیت‌های اصلی اسپارتانی هستند ولی سبک جنگیدن آن‌ها با سبک یک جنگجوی معمولی اسپارتانی متفاوت است. البته  احتمالا به دلیل اینکه شخصیت اصلی یک آساسینز است. با توجه به فکر مسلط این تغییرات بر سیستم مبارزه‌ی اودیسه برای ارائه‌ی انتخاب‌های بیشتری به بازیکنان، سفارشی‌سازی و تنوع بیشتری در این مبارزات انجام شده‌است.

این مسئله از طریق سه شاخه که یکی در مبارزات مخفی و پنهانی و دیگری در مبارزات توسط تواناییی‌های خاصی که برای شخصیت در نظر گرفته‌شده( مانند آنچه در مقالات دیگر گفته شده برای مثال بارش بارانی از تیر بر سر دشمنان) و دیگری در مبارزات رودرو و مستقیم انجام می‌گیرد. همچنین سلاح‌های بازی ارتقا داده شده‌اند و هر چند که سپر دفاعی در این بازی دیگر وجود ندارد ولی بازیکنان می‌توانند با استفاده از سلاحشان برخی از حملات دشمنان را دفع کنند.

شما می‌توانید اطلاعات بیشتری را در مورد سیستم مبارزات عنوان جدید سری بازی‌های آساسینز کرید یعنی اودیسه از ویدیوی زیر دریافت کنید. بازی Assassins Creed Odyssey در تاریخ 5 اکتبر برای کنسول های ایکس باکس وان و کامپیوتر و PS4 منتشر می شود.

منبع :

GAMINGBOLT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,