مدتی قبل پس از انتشار شایعات فراوان در مورد نسخه بعدی مجموعه Assassin’s Creed، یوبیسافت رسماً اعلام کرد که عنوان بعدی این مجموعه، Assassin’s Creed Odyssey خواهد بود. حالا خبر خوبی در مورد این مجموعه وجود دارد. اگر شما نیز مشتاق هستید هر چه زودتر با محیط Assassin’s Creed Odyssey آشنا شوید، دیگر نیازی نیست تا کنفرانس مطبوعاتی شرکت یوبیسافت که در روز دوشنبه برگزار می‌شود صبر کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

به تازگی وب سایت Gematsu نزدیک به 20 اسکرین شات از عنوان آینده Assassin’s Creed را به دست آورده که جالب توجه هستند. شما می‌توانید این تصاویر را در ادامه مشاهده کنید.

به نظر می‌رسد گزارش اولیه Kotaku در مورد Assassin’s Creed Odyssey که مدتی قبل منتشر شد درست بوده است و این بازی در واقع ویژگی گزینه‌های دیالوگ را در اختیار شما قرار می‌دهد. طبق تصاویر بالا، به نظر می‌رسد Odyssey از نظر گرافیکی و نحوه ارائه منوها به نسخه Origins شباهت داشته باشد. اسکرین شات ها همچنین به ما اطلاعاتی از نقشه، مکان‌ها و مواردی از گیم پلی دریا در بازی Assassin’s Creed Odyssey را می‌دهد. Origins به شما فقط اجازه می‌داد که قایق‌های کوچک‌تر را برای عبور از آبراه‌ها کنترل کنید، اما در یکی از تصاویر فوق ما می‌توانیم یک کشتی بسیار بزرگ‌تر را با گزینه‌ای برای پهلوگیری آن مشاهده کنیم.

انتظار داریم یوبیسافت در کنفرانس مطبوعاتی خود در روز دوشنبه، 11 ژوئن اطلاعات بیشتری در مورد Assassin’s Creed Odyssey ارائه دهد و همچنین یک تریلر کامل از آن را به نمایش بگذارد.

منبع :

MSPU

2233 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,