به تازگی ویدئو جدیدی از عنوان Assassin’s Creed Odyssey منتشر شده است که در آن توسعه دهندگان این عنوان در مورد مکانیزم های نقش آفرینی، پایان های مختلف بازی و مواردی از این قبیل صحبت می‌کنند.

مجموعه Assassin’s Creed سال گذشته مسیر جدیدی را آغاز کرد و به سمت بازی ‌های جهان آزاد و نقش آفرینی حرکت کرد. با مسیر جدیدی که این سری در پیش گرفته، شرکت یوبیسافت به دنبال به وجود آوردن شرایطی است که انتخاب‌ ها و گزینه‌ های بیشتری در اختیار بازیکنان بگذارد تا آن‌ها هم در این مجموعه و محیط احساس آزادی بیشتری داشته باشند. اگرچه نسخه قبلی این مجموعه یعنی عنوان Assassin’s Creed Origins شامل دنیایی وسیع و بزرگ برای اکتشاف می‌شد، عنوانAssassin’s Creed Odyssey  شانس بیشتری برای معرفی و اثبات خود در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد تا این افراد بتوانند حتی شخصیت های بازی را هم بهتر و هم دقیق‌تر بشناسند.

برای بحث در این زمینه، یک مجموعه ویدئویی جدید تحت عنوان Behind the Odyssey معرفی شده است که ما قسمت اول آن را برای شما آماده کرده‌ایم. قسمت اول این مجموعه با مورد بحث قرار دادن مکانیزم ‌‌های نقش آفرینی این بازی آغاز می‌شود. علاوه بر این تیم توسعه دهنده این عنوان به صحنه‌ های احساسی و پتاسیل بالا این عنوان برای داشتن چند پایان مختلف نیز می‌پردازند. توسعه دهندگان دوست ندارند که با این انتخاب ‌ها فرصت تجربه محتوا را از بازیکنان بگیرند و باعث حذف بخشی بازی برای شما شوند. در عوض خواسته سازندگان این است که انتخاب ‌های بیشتری در زمینه‌ های زیادی از جمله شخصی‌سازی شخصیت، مبارزات و نحوه دسترسی شما به سناریو‌های مختلف در اختیار شما قرار دهند تا محتویات بیشتری در اختیار شما قرار گیرد. شما می‌توانید در ادامه، قسمت اول مجموعه Behind the Odyssey را مشاهده کنید.

جدیدترین نسخه این مجموعه یعنی عنوان Assassin’s Creed Odyssey است که داستان آن در یونان باستان جریان دارد و بازکینان می‌توانند کنترل اسپارتان Alexios و یا Kassandra  را برعهده بگیرند. این که این نسخه جدید به ریشه ‌های خود پیوند خواهد خورد و چطور می‌تواند انتظارات کاربران را به عنوان یک Assassin’s Creed برآورده کند، چیزی است که باید منتظر باشیم و ببینیم سازندگان در مورد این موضوع چطور عمل  کرده‌اند. همچنین یکی دیگر از سوال ‌های ما در مورد این بازی این است که داستان آن در زمان حال چطور روایت خواهد شد. تا جایی که مطلع شده‌ایم، داستان زمان حال این بازی ادامه‌ای داستان عنوان Origins خواهد بود و در آن  شخصیت لیلا حسن که از Animus استفاده کرده بود، به این مجموعه باز خواهد گشت.

عنوان Assassin’s Creed Odyssey قرار است در تاریخ 5 اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌ های ایکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه ‌های شخصی عرضه شود. لطفا نظرات خود را در مورد عنوان جدید مجموعه Assassin’s Creed با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,