نبرهای دریایی بازی Assassin’s Creed Odyssey این بار کاملا متفاوت به نظر می‌رسند. این بار یوبیسافت المان‌ها و ویژگی‌های جدیدی به این بخش محبوب اضافه کرده که لذت انجام آن را چند برابر می‌کند. برای مشاهده تریلر جدیدی که از مبارزات این بازی منتشر شده، می‌توانید در ادامه با وینفون همراه باشید.

امروز یوبیسافت تریلر جدید از بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Odyssey منتشر کرده که مبارزات دریایی آن را به تصویر می‌کشد. این بازی جدیدترین نسخه از سری Assassin’s Creed است که در مسیر تبدیل شدن این بازی به یک عنوان نقش آفرینی عرضه خواهد شد و دقیقا همان فرمول و مسیری که Origins طی کرد را ادامه خواهد داد. در واقع اساسینز کرید اوریجینز آغازگر راهی بود که امروز ادیسه آن را دنبال می‌کند. ما سال گذشته شاهد تکامل نبردهای دریایی در تاریخ این سری بودیم که امسال با عرضه ادیسه، این بخش به تعالی خواهد رسید.

در این جا به برخی از نکاتی که در این تریلر ممکن است با آن‌ها رو به رو شوید اشاره خواهم کرد. اول از همه این که می‌توانید این تریلر را در انتهای این متن مشاهده کنید و و خودتان به بررسی این نکات بپردازید. اما لازم به توضیح است که در این تریلر بخش‌هایی از نبردهای دریایی بازی اساسینز کرید ادیسه را مشاهده خواهید کرد که دچار تغییر و تحولات زیادی شده است. البته لازم به ذکر است که اشاره کنم در این ویدیو هیچ توپ cannonی نخواهید دید که شاید هنوز در بازی به کار گرفته نشده‌اند و یا کلا ساخته نخواهند شد. به نظر مي‌رسد چرخش کشتی در نبردهای نزدیک بسیار بهتر کار شده است و مانند همیشه می‌توانید با انجام نبردهای دریایی به مقدار قابل توجهی از لوت دست پیدا کنید بنابراین شما انگیزه زیادی دارید که تا جایی که ممکن است در نبرد باقی بمانید و به مبارزه ادامه دهید. توضیح بیشتری در مورد این تریلر نمی‌دهم تا خودتان با تماشای آن با این ویژگی‌های جدید آشنایی پیدا کنید.

Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر سال جاری برابر با ۵ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

منبع :

GAMINGBOLT

752 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,