همانطوركه مي دانيد، بازي Assassin’s Creed Origins در ماه اكتبر عرضه شد در طول اين مدت كمپاني Ubisoft با آپديت‌ها و آيتم‌هاي مختلفي از بازي پشتيباني كرده است اما در حال حاضرتوسعه دهندگان وعده اولين بسته الحاقي اين بازي را با عنوان The Hidden Ones در این ماه میلادی داده‌اند.

در وبسايت رسمي بازي Assassin’s Creed Origins، كمپاني Ubisoft جزئيات و ويژگي هاي اين آپديت را مشخص كرده است. كه برخي از آنها عبارتند از:

  • در دسترس قرار گرفتن كوئستي جديد كه به همراه اين بسته الحاقي يعني The Hidden Ones
  • قابليتي جديد براي به فروش رساندن لباس هاي كاراكترخود
  • اضافه شدن آيتم هايي از پك هاي Nightmare ،First Civilization ،Gladiator و Wacky به صندوق هاي Heka داخل بازي

تابحال اطلاعات كمي ازاين بسته الحاقي به دست ما رسيده است اما كمپاني سازنده ‌آن اعلام كرده است كه در اين بسته الحاقي Bayekها و Assassinsها به جنگ رومي ها، كه يك منطقه جديدي را كاملا اشغال كرده‌اند، مي‌روند. همچنين اين بسته لول بازيكنان را از 40 به 45 افزايش مي‌دهد.

علاوه بر بسته الحاقي، كمپاني Unisoft قصد دارد رویداد Trial of the Gods را باری دیگر برگزار کند که این موقعیت را به بازيكنان می‌دهد که در مقابل دو حریف قدرتند ديگري خود را ارزيابي كنند. از تاریخ ۹ الی ۱۶ ژانویه  بازيكنان می‌توانند مبارزه با Anubis تجربه کنند و در علاوه برآن از تاریخ ۲۳ الی ۳۰ ژانویه به نبرد با Sobek بروند.

در طول ماه جاري، تجهيزات جديدي به فروشگاه هاي داخل بازي و Ubisoft Clubاضافه خواهد شد. بسته Almighty در تاریخ ۱۶ ژانویه و بسته For Honor در تاریخ ۳۰ ژانویه در دسترس بازيكنان قرار خواهد  گرفت.

اگر شما تابحال بازي Assassin’s Creed Origins را تجربه نكرده‌ايد،‌ به شما پيشنهاد مي دهم كه حتما آن را در ماه جاري دريافت كنيد. شايد اين مجموعه در اين چند سال قديمي و كهنه به نظر بيايد اما نسخه Origins باعث تازه و قدرتمند شدن دوباره اين مجموعه شده است. شما مي‌توانيد اين بازي را به قيمت 59.99 دلار از فروشگاه مايكروسافت دريافت كنيد.

منبع :

MSPOWERUSER

246 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,