بعد از گذشت یک سال از این فرنچایز، اساسینز کرید دوباره پا به میدان گذاشت و این بار گیمرها را به اعماق گذشته یعنی مصر باستان خواهد برد. Bayek ، شخصیت اصلی داستان، در زمان سلطنت Ptolemy XIII قرار دارد و در تلاش است تا فرقه Assassin’s Brotherhood را تشکیل دهد. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.شرکت یوبیسافت کاملا سیستم مبارزاتی و مراحل بازی Assassin’s Creed Origins  را نوسازی کرده و بازی را بیشتر به سبک RPG نزدیک کرده است. در حین بازی، Bayek با کسانی چون جولیو سزار و کلئوپاترا روبه رو خواهد شد.

نسخه استاندارد این بازی هم اکنون با قیمت 59.99$ برای ایکس باکس وان در دسترس است. هم چنین شما نسخه دلوکس آن را نیز می‌توانید با قیمت 69.99$ و یا نسخه طلایی را با قیمت 99.99$ خریداری کنید. نسخه دلوکس شامل خود بازی و یک پک دلوکس که محتوای آن یک ماموریت جدید، لباس و پوینت های افزایش توانایی است. در حالی که نسخه طلایی آن شامل خود بازی، دلوکس پک و سیزن پس است که تمامی محتوای اضافی آینده این بازی را دربر می‌گیرد. سیزن پس این بازی به صورت جداگانه نیز با قیمت 39.99$ به فروش می‌رسد.

دیدگاه خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

315 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,