همان طور که بارها گفتیم کنسول فوق العاده اکس باکس وان اکس یکی از قدرتمند ترین کنسول های بازی در عصر حاضر است. هر چند دیگر رقبای این کنسول نیز حرف هایی برای گفتن دارند اما Xbox One X در مورد اجرای بازی ها در رزولوشن تمام ۴K سخنی باقی نمی گذارد. آن طور که اعلام شده کنسول پلی استیشن ۴ پرو قادر به اجرای بازی Assassin’s Creed Origins به صورت تمام ۴K نبوده و تصاویر را به صورت  downscaling نمایش می دهد.

در همین راستا در هفته های اخیر اعلام شده که در دو نسخه ارائه شده از بازی Assassin’s Creed Origins که برای پلی استیشن و اکس باکس عرضه شده اند هیچ گونه تفاوتی وجود ندارد که به وضوح خلاف آن ثابت شده است. در کنسول اکس باکس وان اکس و به لطف سخت افزار بسیار قدرتمند آن شاهد ارائه کیفیتی به مراتب بهتر نسبت به نسخه پلی استیشن خواهیم بود. در همین رابطه Julien Laferriere نیز به تعریف از کنسول اکس باکس وان اکس پرداخته و آن را بهترین وسیله برای تجربه ی فراموش نشدنی از بازی های ویدئویی عنوان کرده است. وی همچنین کنسول Xbox One X را برای رندر کردن بازی ها به صورت تمام ۴K بسیار ستوده و بستر فراهم شده برای خلق دنیای ۴K را شگفت انگیز دانسته است. نظر شما چیست؟

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,