معرفی سه بازی معتبر طی چند روز گذشته باعث ایجاد تغییرات در جدول فروش فیزکی بازی ها در UK شده است و بر اساس آخرین اطلاعات بازی Assassin’s Creed Origins در صدر این جدول قرار گرفته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

27 اکتبر روز شلوغی برای دوست داران بازی های ویدیویی بود و شاهد آغاز به فروش سه بازی معتبر و پرطرفدار Assassin’s Creed Origins، Wolfenstein II، و Super Mario Odyssey بودیم. با این که تنها چند روز از آغاز به فروش این بازی ها می گذرد، اما این سه بازی توانسته اند تا رتبه های بسیار مناسبی را در جدول فروش فیزیکی بازی ها در UK به دست آورند. بر اساس آمار ارایه شده توسط GFK Chart Track، آخرین نسخه از مجموعه بازی های Assassin’s Creed یعنی Assassin’s Creed Origins پرفروش ترین بازی در هفته گذشته بوده است. البته با توجه به فروش این بازی در اولین روز این موضوع قابل پیش بینی بود.

Super Mario Odyssey با اختلاف کمی در رتبه دوم این جدول قرار گرفته است، اما بازی Wolfenstein II قادر به تصاحب رتبه سوم نبود و این بازی FIFA 18 بود که توانست این رتبه را به دست آورد تا بازی Wolfenstein II: The New Colossus در رتبه چهارم این جدول قرار بگیرد. این آمار نشان دهنده کاهش فروش فیزیکی این بازی به چیزی کمتر از نیمی از نسخه قبلی آن می باشد. البته توجه به این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است که آمار GFK Chart Track تنها فروش فیزیکی و دیسک این بازی ها را در نظر گرفته است و فروش دیجیتال در این آمار در نظر گرفته نشده است. پس این امکان وجود دارد که آمار Wolfenstein II  به بدی که این جدول نشان می دهد نباشد.

10 بازی پرفروش هفته تا 30 اکتبر به شرح زیر می باشد.

  1. Assassin’s Creed Origins
  2. Super Mario Odyssey
  3. FIFA 18
  4. Wolfenstein II
  5. Gran Turismo: Sport
  6. Grand Theft Auto V
  7. Destiny 2
  8. South Park: The Fractured But Whole
  9. Middle-earth: Shadow of War
  10. WWE 2K18

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید

منبع :

MSPOWERUSER

94 پست
شایان حسین زاد
او کارشناس مهندسی برق قدرت است. به فوتبال علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های کامپیوتری و فیلم و موسیقی کند. شایان اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
امید
پاسخ دهید سه شنبه 9 آبان 1396

سلام دوستان وقت بخیر
کانتکت های من تو برنامه people نمایش داده نمیشه…
چیکار میتونم بکنم که حل بشه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,