چند روز پیش کاربری در یوتیوب به نام Dee Batch اشاره‌هایی به حضور احتمالی مودی در بازی Assassin’s Creed Origins با پشتیبانی از رزولوشن ۱۰۸۰ و ۶۰ فریم بر ثانیه برای اکس‌باکس وان اکس کرد. حال یوبیسافت نسبت به این شایعه‌‌ها پاسخ داده است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

در طی گسترش این شایعه سایت خبری دوال‌شاکرز با یوبیسافت ارتباط برقرار کرد و از آنها پرسید اگر این مود واقعا وجود دارد چرا زمانی که ما دموی بازی را تجربه کردیم چنین‌ چیزی برایمان قابل دسترس نبود. (این تجربه به دو هفته پیش در نمایشگاه گیمزکام برمی‌گردد)، در ادامه یوبیسافت اینگونه پاسخ آنها را داد:

بسیار زود است که پاسخگو باشیم، در حال حاضر فریم‌ریت بازی قفل نشده است. هدف ما بهره‌گیری از تمام قدرت سخت‌افزاری برای ارائه بهترین تجربه روی تمامی پلتفرم‌ها هست. بازی Assassin’s Creed Origins از رزولوشن داینامیک استفاده خواهد کرد، بنابراین رزولوشن به ما این اطمینان را می‌دهد در تمامی شرایط فریم‌ریت روان در کنار بهترین تصویر ممکن را داشته باشیم.

باتوجه به توضیحات یوبیسافت باید بگوییم نرخ فریم بازی نهایی نشده است که نتیجه بگیریم آیا این مود واقعا وجود دارد یا خیر، اما به هر حال یوبیسافت این قول را داده است که تمام تلاشش را برای بهره‌گیری از تمام قدرت سخت‌افزاری روی پلتفرم‌های مختلف انجام دهد که شامل اکس‌باکس وان اکس هم می‌شود.

بازی Assassin’s Creed Origins در تاریخ ۵ آبان سال جاری برای اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. در نهایت علاقه خود را من‌باب پشتیبانی بازی‌های مختلف از مود رزولوشن ۱۰۸۰ با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه به جای رزولوشن بالاتر روی اکس‌باکس وان اکس با ما به اشتراک بگذارید

منبع :

DualShockers

4 پست
علی رادمان
دانشجوی نرم‌ افزار
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,