به دنبال وقوع آتش سوزی مهیب و وحشتناکی که هفته گذشته در کلیسای نوتردام پاریس اتفاق افتاد، کار بازسازی و تجدید این بنای تاریخی در حال حاضر سخت در حال انجام شدن و پیگیری است. شرکت یوبیسافت (Ubisoft) که شعبه اصلی آن در کشور فرانسه قرار دارد نیز هفته گذشته پس از وقوع این حادثه اعلام کرد که مبلغ ۵۰۰ هزار یورو برای بازسازی و مرمت این بنا اهدا خواهد کرد و علاوه بر آن، اجازه یک هفته دسترسی رایگان کاربران پلتفرم رایانه شخصی به عنوان Assassins Creed Unity را نیز خواهد داد.

در حقیقت یوبیسافت این کار را انجام داد تا با دیدن عظمت و شکوه این کلیسای شگفت انگیز ضمن آشنایی کاربران با این بنا، از بازیکنان این عنوان دعوت کند در جهت بازسازی آن نیز کمک کنند.

اکنون طبق گزارشی که Hollywood Reporter به انتشار رسانده، این کار واکنش بسیار قدرتمند و خوبی داشته که نشان می‌دهد کار بسیار ثمر بخشی انجام شده که اکنون به نتیجه رسیده است. پس از این که Assassins Creed Unity برای کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در اختیار قرار گرفت، توسط ۳ میلیون کاربر تا به حال دانلود شده است. اگرچه این بازی در زمان عرضه اولیه خود در سال ۲۰۱۴ مشکلات زیادی داشت و با مسائل بسیار زیادی دست و پنجه نرم کرد، اما در طی گذشت ماه‌ها با دریافت بهبود دهنده‌ها و به روزرسانی‌های متعدد از بار این مشکلات کم کرد و به عنوان بسیار قابل قبولی تبدیل شد که اکنون فرصت استفاده از پتانسیل‌های بسیار ناب خود را به دست آورده بود. پتانسیل‌هایی که در زمان عرضه اولیه، با وجود چنین مشکلات بزرگی واقعا نادیده گرفته شده بود و از دیده‌ها دور مانده بود.

همچنین این بازی به دلیل تصویر برداری دقیق و شبیه سازی بی نظیر از کلیسای نوتردام که آن را با جزئیات بسیار باور نکردنی و خوبی به نمایش گذاشته بود، مورد ستایش عده زیادی از مردم قرار گرفته است. Caroline Miousse، طراح ارشد مراحل این بازی، تقریبا به مدت ۲ سال برای بازسازی این بنا در این بازی وقت گذاشته بود. برای دیدن زیبایی کشور فرانسه در دوره انقلاب کبیر این کشور و همینطور برای تجربه مخفی کاری خاطره انگیز این سری به شما پیشنهاد می‌ کنم که حتی در صورتی که این عنوان را در گذشته هم تجربه کرده‌ اید، باز هم دوباره به سراغ آن بروید و زیبایی وصف ناپذیر آن را مشاهده کنید اما اگر هنوز این بازی را از زمان عرضه آن تجربه نکرده‌اید، فقط باید بگویم که یکی از چشم نواز ترین فضا‌ها و اتمسفرهایی که تا به حال در صنعت بازی‌های ویدیویی به تصویر کشیده شده است را از دست داده‌اید؛ پس بدون هیچ معطلی به سراغ Assassins Creed Unity بروید و از آن لذت ببرید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,