Asus

زمانی که اولین نسل از تبلت های سری سرفس معرفی شد، کمتر شخص و کمپانی ای بود که به موفقیت این تبلت های ویندوزی امید داشته باشد، اما مایکروسافت با درس گرفتن از اشتباهات نسل های اولیه ی تبلت های سری سرفس، به مرور این تبلت های را به بلوغ کافی رساند و حال شاهد هستیم که دستگاه های خانواده سرفس از جمله سرفس پرو ۴ و سرفس بوک مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار می گیرند.

پس از این که دستگاه های خانواده سرفس پس از معرفی سرفس پرو ۳ توانستند روند رو به رشد خود را آغاز کنند، این روز ها شاهد هستیم که کمپانی های مختلف به سوی طراحی و ساخت تبلت های مشابه سرفس روی آورده اند و از این موارد می توان به جدید ترین تبلت های معرفی شده از سوی کمپانی های اپل و گوگل اشاره کرد که هر دو با طراحی مشابه سرفس همراه بودند.

به نظر می رسد که این بار نوبت کمپانی ایسوس است که روند طراحی و ساخت تبلت ویندوزی خود که طراحی و ظاهری مشابه به تبلت های سرفس دارد را آغاز کند. بر اساس گزارش سرمایه گذاری جدید ایسوس، این کمپانی برای ساخت یک تبلت ویندوزی مشابه سرفس در سال ۲۰۱۶ برنامه ریزی می کند. همچنین یک تصویر نیز در این رابطه منتشر شده است که با توجه به این تصویر، تبلت ویندوزی ایسوس دارای پایه نگهدارنده و یک صفحه کلید مشابه سرفس خواهد بود. همچنین این دستگاه از قلم نیز پشتیبانی خواهد کرد.

منبع :

MICROSOFT NEWS

953 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
پیمان
پاسخ دهید پنجشنبه 29 بهمن 1394

سلام دوستان.من لومیا ۱۵۲۰ دارم.کی میدونه واسه سوژه های متحرک چه تنظیماتی رو،موقع عکس برداری باید فعال کنی که کیفیت عکس هم خراب نشه.با تشکر از دوستان

    mro
    پاسخ دهید پنجشنبه 29 بهمن 1394

    سلام، البته اگه نور به اندازه مناسب و فاصله کافی باشه به صورت اتوماتیک تنظیم میشه و بهترین عکس رو میگیره ولی شما برای انتخاب بیشتر میتونید فیلم بگیرید بعد از توی فیلم عکس رو استخراج کنید.

حمیدرضا
پاسخ دهید پنجشنبه 29 بهمن 1394

یادمه اولین بار ۳ سال پیش میخواستم تبلت بخرم که اون موقع سرفس ۱ با ویندوز rt اومده بود و قصد خریدش رو داشتم
ولی وقتی رفتم بازار ایسوس transf book هاش واقعا دلمو برد و TF700 خریدم
با سیستم عامل اندروید

javadkhof
پاسخ دهید جمعه 30 بهمن 1394

سرفیس هم خز شد 😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,