امروز ایسوس در کنفرانس IFA 2018، کوچک‌ترین و فشرده‌ترین لپ تاپ‌های جهان با اندازه‌های 13.3 اینچ، 14 اینچ و 15.6 اینچ معرفی کرد. این لپ تاپ‌ها به ترتیب اندازه‌ی نمایشگر مدل‌های (ZenBook 13 (UX333 و (ZenBook 14 (UX433 و (ZenBook 15 (UX533 هستند.

لپ تاپ‌های ZenBook 13، 14 و 15 از نمایشگرهای بدون حاشیه‌ی جدید ایسوس با نام NanoEdge بهره می‌برند. این نمایشگرها در واقع دارای حاشیه‌های بسیار باریک در هر چهار طرف صفحه هستند و دارای نسبت اندازه‌ی بدنه به صفحه نمایش فوق العاده‌ی 95 درصدی هستند. با این که حاشیه‌های اطراف نمایشگر این لپ تاپ‌ها بسیار باریک هستند، ایسوس توانسته است که در این لپ تاپ‌ها وب کم و دوربین مادون قرمز برای Windows Hello قرار دهد.

این لپ تاپ‌ها نیز دارای مکانیزم لولای ErgoLift هستند که با باز شدن لپ تاپ، انتهای صفحه کلید را کمی بالاتر می‌برند تا تایپ کردن برای کاربر راحت‌تر شود. لپ تاپ‌های ZenBook 13 و 14 نیز دارای نامبر پد جدیدی هستند. این نامبر پد، در صورت نیاز کاربر در خود تاچ پد توسط چراغ‌های LED روشن می‌شود.

این لپ تاپ‌ها از نسل هشتم پردازنده‌های چهار هسته‌ای Intel Core i7 بهره می‌برند که دارای Gigabit Wi-Fi بهینه سازی شده برای Intel Wireless-AC 9560 هستند. این لپ تاپ‌ها نیز دارای کارت گرافیک‌های قدرمند انویدیا هستند (قدرتمندترین کارت گرافیک استفاده شده در این سری لپ تاپ‌های ایسوس GTX 1050 Max-Q است).

همچنین، ایسوس از دو لپ تاپ دیگر از سری ZenBook Flip نیز رونمایی کرد. این لپ تاپ‌ها دارای اندازه‌های 13.3 و 15.6 اینچ هستند و به ترتیب لپ تاپ‌های ZenBook Flip 13 و 15 نام دارند. همانند سری ZenBook معمولی، در این لپ تاپ‌ها از نمایشگرهای جدید NanoEdge استفاده شده است و نسبت اندازه‌ی نمایشگر به اندازه‌ی صفحه 90 درصد است. همچنین این لپ تاپ‌ها دارای لولاهای ErgoLift برای بلند کردن صفحه کلید هستند. لپ تاپ ZenBook Flip 13 نیز دارای نامبر پدی با دو عملکرد است که همانند لپ تاپ‌های ZenBook 13 و 14 در تاچ پد تعبیه شده است.

لپ تاپ‌های ZenBook Flip جدید مجهز به نسل هشتم پردازنده‌های Core i7 اینتل و Gigabit Wi-Fi هستند و هر دو مدل این سری دارای دوربین جلو نیز هستند. یکی از مدل‌های لپ تاپ ZenBook Flip 15 نیز مجهز به کارت گرافیک GTX 1050 Max-Q و نمایشگری با کیفیت رنگ فوق العاده عالی (دارای گواهی PANTONE) است.

منبع :

MSPU

234 پست
مسعود پاکراه
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,