شرکت تایوانی چند ملیتی ایسوس امیدوار است تا بتواند بر اساس برنامه خود در سال 2018 دو میلیون لپ‌تاپ گیمینگ را راهی بازار کند. این کمپانی در سال قبل 1.5 میلیون لپ‌تاپ گیمینگ به بازار عرضه کرد و اکنون قصد دارد امسال این رقم را افزایش دهد. در ادامه با ما همراه باشید.

درآمد تثبیت شده از سه ماهه چهارم سال 2017، سود 103.944 میلیارد دلار تایوان (3.5 میلیارد دلار آمریکا) ایسوس را نشان می دهد که در این بین نوت‌بوک‌ها، کامپیوتر‌های دسکتاپ، مادربردهای DIY و کارت‌های گرافیک 63 درصد، تلفن‌های هوشمند، تبلت و سایر دستگاه‌های مربوط 15 درصد و اجزای مرتبط با تلفن‌های همراه 19درصد و در آخر دستگاه های اینترنت اشیا 3 درصد از سود شرکت را به خود اختصاص داده اند. قاره‌های اروپا، آسیا و آمریکا هم به ترتیب 38، 40 و 22 درصد از سود شرکت را شامل شدند.

از اطلاعات بالا می‌توان متوجه شد که ایسوس سال 2017 را با رضایت پشت سر گذاشته و بخش زیادی از درآمد خود را از اجزای کامپیوتر مانند مادربرد و کارت گرافیک بدست آورده است و پس از آن تلفن‌های هوشمند با مقدار 15 درصد بیش ترین درآمد ایسوس را در مقام دوم کسب کرده اند و در مقام سوم مسایل مربوط به اینترنت اشیا و با 3 درصد از درآمد این شرکت قرار دارد.

همچنین این کمپانی اظهار داشت که قاره آسیا با اختصاص 40‌درصد از سود شرکت به خود، بیش از سایر قاره‌ها برای آن‌ها درآمد کسب کرده است و اروپا با اختلاف 2‌درصد کمتر به عنوان پر بازده ترین مکان‌های درآمد زایی شرکت ایسوس در نظر گرفته می‌شوند. بنابراین اگر برنامه مالی این شرکت تایوانی در سال 2018 عملی شود، احتمالاً این ارقام هم با عرضه بیشتر محصولات در سال جاری افزایش پیدا خواهند کرد.

شما از کدام یک از محصولات ایسوس استفاده می‌کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
m
پاسخ دهید چهارشنبه 25 بهمن 1396

عرضه کنه اصلا 3 میلیون عرضه کنه!
به ماچه؟؟
مردم این مملکت هرروز دارن فقیرتر میشن🤐

SADEGH
پاسخ دهید چهارشنبه 25 بهمن 1396

من که محصولات این کمپانی رو دوست ندارم!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,