بازی ترسناک White Noise 2 ساخته شرکت Milkstone Studios اکنون برای اکس باکس وان در دسترس قرار گرفته است. این بازی تجربه ترسناک چهار به یک را ارایه می دهد که همه را میخ کوب می کند مخصوصا مواقعی که باتری چراغ قوه شما به اتمام می رسد. در ادامه با کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

بازی White Noise 2 ویژگی های واقعی همکاری در مواقع وحشت را نشان می دهد، به طوری که یک گروه از محققان برای پاسخ و کشف یک راز با یکدیگر همکاری می کنند در حالی که هم زمان یک موجود وحشتناک با استفاده از قدرت هایش محققان حواس پرت را شکار می کند. در این بازی همکاری تیمی حیاتی است زیرا محققان تنها شکار راحتی برای این موجود اند و اگر کنار هم باشید می توانید آسان تر محیط اطراف را جست و جو کنید. محیط های تاریک و سناریو های پیچیده محققان را به آزمایشاتی هدایت می کند که گذشتن از آن ها به هیچ وجه آسان نخواهد بود.

به علت این که این بازی چهار به یک است این امکان وجود دارد که شما هم بتوانید در نقش آن موجود بازی کنید. باید محققان را پیدا کنید، برای آنها تله بگذارید و مراقب باشید که در معرض نور قرار نگیرید چون روشنایی نقطه ضعف این موجود است.

شاید محیط های هفت نفره با وجود بیش از ده محقق و چهار موجود با قدرت ها و طرز کار متفاوت بتواند توجه شما را برای خرید این بازی هشت پوندی (که تا ۲۴ ساعت آینده ۲۰% تخفیف دارد) جلب کند. دو عدد DLC جدید نیز موجود است که اولی شامل یک چراغ قوه جدید و دیگری شامل یک شخصیت جدید می باشند که هر دو با قیمت دو پوند در دسترس اند.

نظرات خود را درباره این بازی با ما در میان بگذارید.

منبع :

THEXBOXHUB

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,