همانطور که می دانید مایکروسافت برای اکثر سرویس های خود برنامه اینسایدر را راه اندازی کرده است. بدین شکل این کمپانی تمامی محصولات را پیش از انتشار نسخه های نهایی توسط کاربران بررسی می کند و مشکلات احتمالی را رفع می کند و ویژگی های ممورد نیاز کاربران را نیز به آن اضافه می کند. آفیس نیز، از این برنامه مستثنی نیست. امروز اینسایدر های آفیس بیلد ماه آگوست را دریافت کردند.

آخرین بیلد منتشر شده برای آفیس نسخه ۱۷.۸۴۳۱ است. اکنون کاربران در نسخه موبایل نرم افزار اکسل می توانند باکس ها را ها را کپی و یا کات کنند.

نقل قول های هوشمند بهبود یافته: شما خواستار این بودید! اکنون نقل قول های هوشمند پس از حرف “—” در دسترس اند.

بارگذاری کردن باکس های خارجی: ما صدای شما را شنیدیم! باکس ها را کپی کنید و با یک تپ کردن ساده در درون فایل اکسل خود وارد کنید. همچنین، شما می توانید یک ستون و یا ردیف کلی را کپی و پیست کنید.

شما نیز اگر عضوی از برنامه اینسایدر آفیس موبایل هستید اکنون می توانید این به روز رسانی ها را دریافت کنید. اگر دریافت کرده اید و شاهد ویژگی جدید دیگری نیز بودید به ما اطلاع دهید.

منبع :

MSPOWERUSER

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,