windows-10-start-double-wide-surface

شب گذشته مایکروسافت بیلد دیگری را برای رایانه های شخصی و گوشی ها منتشر کرد که در بخش رایانه های شخصی شاهد افزودن ویژگی ها و تغییرات بسیاری زیادی بودیم که به اطلاع شما همراهان همیشگی وینفون رساندیم. اکنون ما شاهد ویژگی دیگری نیز هستیم. برای آشنایی با این ویژگی جدید با وینفون همراه باشید.

Photo-Shader-Image-541x420

در بیلد ۱۴۳۲۸ که دیشب برای اینسایدر های حلقه فست منتشر شد، شاهد ویژگی های جدید و تغییرات بسیاری بودیم که در این خبر به اطلاع شما عزیزان رساندیم. اکنون به نظر می رسد که علاوه بر ویژگی های اعلام شده از سوی مایکروسافت شاهد ویژگی ها و تغییرات کوچک دیگری نیز در این بیلد بوده ایم. ویژگی که برای مدت طولانی بسیاری از اینسایدر ها آن را درخواست داده بودند و اکنون مایکروسافت به درخواست اینسایدر ها عمل کرده است و ویژگی پنهان کردن نوار وظیفه (taskbar) را به بیلد ۱۴۳۲۸ افزوده است.

خوشبختانه در چند هفته اخیر سرعت افزوده شدن ویژگی های جدید بسیار بالا بوده است و بسیار خوشحال کننده است که مایکروسافت به درخواست های کاربران خود توجه داشته و ویندوز ۱۰ را مطابق با میل کاربران خود بهبود می بخشد.

نظر شما درباره ویژگی ها و تغییرات جدید چیست؟

منبع :

WINDOWSLATEST

118 پست
احسان جنیدی
لیسانس مدیریت بازرگانی instagram: Ehsanjj88
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Ali ALP
پاسخ دهید شنبه 3 اردیبهشت 1395

Lumia 735
نوار پایین گوشی(action) بعد از چند لحظه رنگش از مشکی به طوسی تغییر میکنه. چطور ازین حالط درش بیارم؟

رضا
پاسخ دهید شنبه 3 اردیبهشت 1395

سلام دوستان
چرا بیلد جدید دانلود میکنم بعد نصب همون بیلد قدیمی هستش و نصب انجام نمیشه… و خود ویندوز پیام میده که نصب شکسته خورده؟ دو بار هم این کار کردم هر دو بار این پیام به من داد.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,