Axphone-logo-1

یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین فعالیت های سایت وینفون از ابتدا تاکنون، نمایشگاه عکسفون بوده. اما این نمایشگاه از ابتدای امسال به دلایل متعددی از ادامه ی فعالیت باز ماند. اما اکنون بسیار خوشحالیم از اینکه اعلام می کنیم بعد از تلاش های فراوان، این نمایشگاه مجددا کار خود را از سر می گیرد و کاربران با ذوق دوباره می توانند عکس های خود را با ما به اشتراک بگذارند.

اگر شما از همراهان جدید وینفون هستید و خیلی با نمایشگاه عکسفون آشنایی ندارید، باید بگوییم عکسفون محفل وینفونی هایی است که کاربرد دوربین گوشی خود را فقط در سلفی گرفتن نمی بییند، بلکه از آن برای خلق تصاویری زیبا و با ارزش استفاده می کنند. وینفون هم با آماده سازی بستر مناسب، امکان دیده شدن و افزایش دانش عکاسان را فراهم کرده است.

شیوه ی شرکت در نمایشگاه وینفون هم بسیار ساده و همچون گذشته است، یعنی کافیست عکس زیبا یا خلاقانه ای بگیرید، و آن را در اینستاگرام خود به همراه تگ winphoneir@ و هشتگ axphone# منتشر کنید تا تصاویر خوب در صفحه ی وینفون در اینستاگرام قرار بگیرند.

تصاویر برتر هفته

با ارزیابی هایی که از دوره های گذشته ی عکسفون انجام دادیم، به این نتیجه رسیدیم که بخش هفتگی تصاویر برتر هفته را مجددا باز گرداندیم و تصاویر برتر هفته را هر آخر هفته، در سایت وینفون منتشر کنیم تا تصاویر برتر توسط افراد بیش تری دیده شود. لازم به ذکر است که تصاویر برتر هفته هم با نظر داوران انتخاب می شود، و هم با رای کاربران؛ بدین ترتیب دو تصویر که بیش ترین لایک را داشته باشند و دو تصویر با نظر داوران به تصاویر برتر هفته راه پیدا می کنند و در سایت منتشر می شوند.

اینستاگرامر ماه عکسفون

اما هر ماه نیز ما یک نفر را به عنوان اینستاگرامر برتر ماه معرفی می کنیم و با آن مصاحبه ای خواندنی ترتیب می دهیم. اینستاگرامر برتر ماه، از یکی از کسانی که تصاویرشان در تصاویر برتر هفته قرار گرفته باشد انتخاب می شود، با این شرط که، گالری فرد مورد نظر نیز غنی باشد. با توجه به مشکلاتی که حین انتخاب اینستاگرامر های دوره های قبل بر اساس لایک به وجود آمده بود، تصمیم گرفتیم فعلا اینستاگرامر ماه را با رای داوران انتخاب کنیم. با این حال به هر پیشنهادی در این زمینه با کمال میل گوش می دهیم.

جذب اسپانسر برای جایزه ی اینستاگرامر ماه عکسفون

اینستاگرامر ماه عکسفون، علاوه بر معرفی و مصاحبه، یک جایزه ی ناقابل نیز برای یادبود دریافت می کند. وینفون نیز این شرایط را برای اسپانسر ها بسیار مناسب می بیند، بنابراین اگر شما محصول یا خدماتی دارید که دوست دارید معرفی شود، می توانید همین حالا اقدام کنید و حامی عکسفون شوید. افرادی که مایلند حامی عکسفون شوند و هدیه ی اینستاگرامر ماه عکسفون را تقبل کنند، با این ایمیل در ارتباط باشند.


نمایشگاه عکسفون از امروز رسما کار خود را مجددا شروع می کند و تصاویر در صفحه ی وینفون در اینستاگرام قرار می گیرند. اگر شما هم با گوشی ویندوزی خود عکس می گیرید و دوست دارید که دیگران هم تصاویر شما را ببیند، فراموش نکنید که آن را به هشتگ axphone# و تگ winphoneir@ در اینستاگرام خود منتشر کنید.

منبع : وینفون
980 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Juve
پاسخ دهید شنبه 30 مرداد 1395

عاغا اینستا چرا اینجوری شده؟؟
قفل کرده هیچ کاری نمیشه کرد
از امروز صبح شده

  HaMeD
  پاسخ دهید شنبه 30 مرداد 1395

  چجوری شده؟؟
  برا من که درسته
  تازه تا دیروز تو دایرکت هنگ میکرد، امروز درست شد😉

سعید
پاسخ دهید شنبه 30 مرداد 1395

واسه منم فریز میکرد گوشی ریستارت کردم درست شد.

سعید
پاسخ دهید شنبه 30 مرداد 1395

از اموزش برنامه نویسی چه خبر منم حافظم خوبه یادم نمیره ها وین فون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali-b
پاسخ دهید شنبه 30 مرداد 1395

سلام
میسه دوتا عکس گذاشت؟

  علی گلشن
  پاسخ دهید شنبه 30 مرداد 1395

  بله عزیز هر چند تا عکس بخواید می تونید بذارید.

~پریسا
پاسخ دهید شنبه 30 مرداد 1395

برای منم دقیقا صبح فریز شده بود.
ریست کردم!!!

Iman Balaa
پاسخ دهید یکشنبه 31 مرداد 1395

ببخشید آقای گلشن. یعنی باید هر چی عکس جدید گذاشتم این هشتگ و تگ رو بزارم ؟
نمیشه عکس هایی که از قبل توی اینستاگرام گذاشته بودمو ، ویرایش کنم و هشتگ و تگ رو بزارم؟ این طوری قبول نیست؟؟ 🙂

منتقد
پاسخ دهید چهارشنبه 10 شهریور 1395

سلام
با عرض پوزش باید عرض کنم که اصلا در انتخاب عکس برای گذاشتن در پیجتون صلیقه نداریند.
بعضی از عکس ها اصلا ارزش لایک نداره چه برسه به اینکه کسی بخواد بهشون نمره بده.
یه تعداد کمی از تصاویر هم هست که واقعا یه عکاس اون هارو گرفته و واقعا خلاقانه است ولی حیف که کم اند.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,