در گزارش های اخیر آمده بود که مایکروسافت با فضای ابری اَژور به پلتفرم خودروی بدون سرنشین آپولوی شرکت Baido خواهد پیوست. به تازگی این همکاری از طرف مایکروسافت به صورت رسمی با جزییات بیشتری رونمایی شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت و شرکت Baido توسعه‌ی فنی و اختیار راه اندازی این پلتفرم را در خارج از خاک چین بر بستر فضای ابری اَژور خواهند داشت. در ادامه  کوین دالاس مدیر ارشد مایکروسافت گفته است:

مفتخریم تا از همکاری خود و Baido پرده برداریم که قدمی بزرگ در جهت کمک به تولید کنندگان وسایل نقلیه و تهیه کنندگان است و این همکاری وعده خودروی بدون سرنشین را عملی خواهد کرد. وسایل نقلیه امروزی از نظر دریافت داده به سطح تکامل عالی دست یافته اند. با اعمال هوش مصنوعی ابری جهانی، یادگیری ماشینی و شبکه عصبی عمیق خود می توانیم سرعت کار روی داده مذکور را افزایش داده و خودروهای خودران را ایمن تر سازیم.

در ادامه Ya-Qin Zhang رئیس Baidu در این باره اظهاراتی کرده است:

از همکاری مایکروسافت در آپولو خرسندیم. هدف ما از آپولو تأمین پلتفرمی قدرتمند برای صنعت خودرو و اهداف آینده‌ی خودروهای خودران است. با استفاده از اَژور همکاران ما قادر به دسترسی به فضای ابری عمومی امن و قابل اطمینان خواهند بود که آنها را قادر می‌سازد تا بجای ساختن بستر فضای ابری خود، تنها به خلاقیت در زمینه خودرو متمزکز شوند.

با توجه به اینکه آپولو پلتفرمی باز محسوب می‌شود، به نظر این موضوع خیلی بزرگی نیست چرا که دیگر فعالان فروش فضای ابری نظیر آمازون چنین همکاری‌ای را رونمایی خواهند کرد. اما مایکروسافت می‌تواند طعم اولین بودن را در این زمینه بچشد. همچنین، مایکروسافت پیش‌تر با بسیاری از بزرگان صنعت خودرو نظیر BMW, Ford, Renault-Nissan, Toyota و Volvo در همکاری بوده است. این شرکت ها می‌توانند همچنان که از اَژور استفاده می کنند، با کمترین کار ممکن از پلتفرم آپولو بهره مند شوند.

مایکروسافت همچنین متذکر شد که آنها به دنبال فرصت‌هایی هستند تا خودروهای متصل به هم همراه با تجربه خاص برای مشتریان را در جهت دگرگونی دیجیتالی صنعت خودروهای خودران، ارائه دهند.

منبع :

MSPU

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
farid sh
پاسخ دهید دوشنبه 16 مرداد 1396

سلام دوستان چند وقتی هست که اینستاگرم من کند شده و اخرین اپدیت هم هست . حتی پاک کردم دوباره نصب کردم . به نظرتون چیکار کنم ی ماهه اینطور شده قبلا اینطور نبود . غیر از همون اول که ی بار ریست فکتوری کردم دیگه این کارو نکردم . نظرتون چیه امکان داره گوشیم ویروس گرفته باشه. ریست فکتوری بکنم/؟؟؟ کسی نظری داره بگه ممنون.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,