Battle-Ages

در زورهای گذشته بازی های زیادی برای اکس باکس وان منتشر شده است که نشان از تمرکز زیاد مایکروسافت بر روی این کنسول محبوب است، یک یاز این بازی ها Battle Ages است که برای علاقه مندان به بازی های استراتژیک می تواند بسیار جذاب باشد، این بازی توسط استودیو بازی سازی ۵۰۵ Games Srl توسعه یافته است و امروز نسخه اکس باکس وان آن نیز در استور قرار گرفته است.

Battle Ages

در نگاه اول این بازی شباهت زیادی به بازی Age of Empires دارد، در این بازی این شما باید فرهنگ و تمدن خود را ایجاد کنید و برای پیشرفت جهان تلاش کنید، داستان بازی از زمان قبل از کشف تلگراف و اتش آغاز می شود و و کاربر می بایست تلاش کند به این علوم دستیابد و در پیشرفت جهان سهیم باشد شما باید سلاح های قدرتمندی را مربوط به زمانی که در آن هستید بسازید و به جنگ با دیگر بازیکنان آنلاین در سر تا سر جهان بروید، این دقیقا چیزی است که در دیگر بازی های مشابه می توان ان را دید.

Battle Ages2

گرافیک و سبک بازی بسیار خوب و قابل تحسین است، و داستان بازی شما را به یک سرگرمی منحصر به فرد دعوت می کند تا بتوانید تمدن خود را از ابتدا تا زمان مدرنیته رشد دهید و از لحظات هز عصر لذت ببرید. این بازی هم اکنون در استور اکس باکس وان به طور رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است و از طریق لینک باکس زیر می توانند به محیط دانلود بازی هدایت شوند.

Xbox_One_logo.svg_

منبع :

WINBETA

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,