الکترونبک آرتز (EA) نسخه ی آزمایشی بتلفیلد ۱ را در این آخر هفته در دسترس بازیکنان اکس باکس وان و رایانه های شخصی قرار می دهد که از ۳ تا ۵ مارچ (۱۳ تا ۱۵ اسفند) قابل بازی است. برای اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

در اکس باکس وان، بازیکنان می توانند بدون هیچ محدودیتی به تجربه بخش های داستانی و چندنفره ی بازی بپردازند گرچه اشتراک اکس باکس لایو گلد مورد نیاز است. ولی برای رایانه های شخصی، Origin کمی بازیکنان را محدود کرده. بازیکنان تنها به دو نقشه در بخش چند نفره و فقط یک فصل از بخش داستانی دسترسی خواهند داشت و نمی توانند بیش از ۱۰ ساعت به تجربه بازی بپردازند.

اما برای هردو بازیکنان اکس باکس وان و رایانه های شخصی، تمام پیشروی و فعالیت آن ها در بازی ثبت خواهد شد و اگر قصد خرید بازی پس از اتمام نسخه ی آزمایشی را داشید، می توانید روند بازی را دقیقا از جایی که رها کردید، ادامه دهید. نسخه ی آزمایشی بتلفیلد ۱ برای پلی استیشن ۴ معرفی نشده.

قیمت بتلفیلد ۱ نیز به لطف تخفیف هفتگی EA به شدت کاهش یافته و می توانید نسخه ی دیجیتالی تحت هر پلتفرم آن را تنها با پرداخت ۳۰ دلار خریداری کنید.

در اخباری دیگر از بتلفیلد ۱، الکترونیک آرتز از جزئیاتی بیشتری در ارتباط با بسته های الحاقی این شوتر جنگ جهانی اول رونمایی کرد: بسته های They Shall Not Pass، In the Name of the Tsar، Turning Tides و Apocalypse. بسته ی They Shall Not Pass که ارتش فرانسه را به بازی می کند، به همراه نقشه ها و سلاح های جدید در اواخر ماه جاری منتشر خواهد شد.

منبع :

GAMESPOT

95 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,