دایس در جدیدترین مطلبی که در وبلاگ خود منتشر کرده است، خبر از عرضه‌ی دو نقشه‌ی جدید برای Battlefield 1 داده، که هر دو در شب جریان دارند. با وینفون همراه باشید.

دایس پس از عرضه‌ی اولین بسته‌ی الحاقی عنوان Battlefield 1، اکنون از دو نقشه‌ی جدید برای بخش چندنفره رونمایی کرده است که بازیکنان را در تاریکی‌های شب قرار می‌دهند. نقشه‌ی اول که Nivelle Nights نام دارد، فعلا در سرورهای آزمایشی بازی قرار دارد.

دایس درباره‌ی نقشه‌ Nivelle Nights می‌گوید:

در حالی که تاریکی شب بر میادینِ نبردِ گل‌آلود سایه افکنده، قوای فرانسه و آلمان بار دیگر آماده می‌شوند تا در نبردی دیگر نیروهای خودی را یاری کنند. در این بین نور ماه و شلیک توپخانه‌ها، تاریکی شب را در هم می‌شکند و به شما در پیدا یافتن موقعیت سنگرهای دشمن کمک خواهد کرد.

همچنین دایس از نقشه‌ی دیگری رونمایی کرده که “Prise de Tahure” نام دارد. این نقشه نیز درست مانند نقشه‌ی قبلی در کشور فرانسه جریان دارد. در “Prise de Tahure” شما در قالب نیروهای فرانسه قرار می‌گیرید و باید در شهری تخریب‌شده، در مقابل حملات سنگین قوای آلمانی ایستادگی کنید.

دایس درباره‌ی این نقشه می‌گوید:

پاییزی سخت در جریان است. پس از حملات انجام‌شده در نقشه‌ی Nivelle، حال قوای فرانسه به‌شدت تحت فشار قرار دارند تا دوباره ارتفاعات Butte-de-Tahure را که در نقشه‌ی Prise de Tahure قرار دارد، از دشمن پس بگیرند. سنگرهای خط مقدم درست از میان چندین روستا که با خطر نابودی مواجه هستند عبور می‌کند. همین امر باعث گشته تا درگیری‌های بین این دو قوا تا حدودی کاهش یابد. این جنگ، جنگی فرسایشی‌ست و در آن سازگاری با تاکتیک‌ها می‌تواند در انهدام دشمن تاثیری بسیاری داشته باشد.

در حالی که نقشه‌ی Nivelle Night در ماه ژوئن برای دارندگان پرمیوم پس بازی عرضه خواهد شد اما نقشه‌ی Prise de Tahure در آینده‌ی نزدیک بر روی سرورهای آزمایشی باز قرار خواهد گرفت. هر دوی این نقشه‌ها در تابستان سال جاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. از این رو خلا محتوایی بین دو بسته‌ی الحاقی They Shall Not Pass و In The Name of Tsar توسط این دو نقشه تا حدودی پر خواهد شد. در حالی که هنوز اطلاعات چندانی از بسته‌ی الحاقی بعدی که بر روی قوای روسیه تمرکز خواهد داشت نداریم، اما شرکت الکترونیک آرتز وعده داده که در رویداد EA Play 2017 اطلاعات تکمیلی درباره‌ی این بسته را با عموم در اختیار خواهد گذاشت.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید. آیا نقشه‌های شب می‌تواند جذابیت بخش چندنفره‌ی این عنوان را دوچندان کنید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,