Battlefiled 1 با دریافت سه محتوای اضافی به خوبی خود را از زمان عرضه در نوامبر 2016 حفظ کرده‌ است. چهارمین محتوای جدید بازی نیز با نام In The Name of the Tsar امروز منتشر شده است. همراه با این محتوا، توسعه‌دهنده آن DICE بازی را به HDR نیز مزین می‌کند. اگر کسی تاکنون این عنوان را تجربه نکرده است، می‌تواند قبل از خرید آن را به رایگان امتحان کند.در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

این عنوان از 22 تا 24 سپتامبر برای کسانی که اکانت اکس باکس لایو گلد دارند، رایگان خواهد بود. این بخشی از رویداد ماهانه Free Play Days مایکروسافت است که بازی‌های بخصوصی برای این رویداد انتخاب می‌شود. دسترسی Free Play Days گیمرها را به نسخه پایه Battlefield 1 محدود می‌کند اما هر کسی که تحت تاثیر این بازی قرار گیرد می‌تواند آن را خریداری کند.

از نوزدهم تا بیست‌وپنجم سپتامبر بازی Battlefield 1 Revolution از 40% تخفیف برای کاربران اکس باکس لایو گلد برخوردار خواهد بود. Battlefield 1 Revolution برای کسانی مناسب است که می‌خواهند نه تنها خود بازی بلکه تمام چیزهایی که به بتلفیلد مربوط می‌شوند را با یک خرید داشته باشند. اگر شما خود بازی بتفیلد یک را دارید، می‌توانید پرمیوم پس آن را که تمام محتوای اضافی را شامل می‌شود، با 40% تخفیف خریداری کنید. هر دوی آن‌ها چهار محتوای تولید شده They Shall Not Pass و In The Name of the Tsar و Apocalypse و Turning Tides را شامل می‌شوند.

نظر خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

NEOWIN

313 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Iman Balaa
پاسخ دهید چهارشنبه 29 شهریور 1396

با اکانت ای اکسس دارمش… محشره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,