Battlefield1_Reveal_06.0

در ماه های اخیر شرکت بازی سازی الکترونیک آرتز از سری جدید بازی های بتلفید با عنوان Battlefield 1 رونمایی کرد، این بازی جذاب برخلاف نسخه های قبلی دیگر محیط و وقایع جنگ های مدرن را به تصویر نمی کشد، بلکه کاربر را به دوران جنگ جهانی اول خواهد برد، شماره ۱ نیز در کنار اسم بازی گویای این است که جنگ جهانی اول زمینه اصلی داستان این بازی خواهد بود. 

Battlefield1_Reveal_07.0

آن طور که به نظر می رسد همچون سری بازی های ندای وظیفه بازی کننده در این بازی در چند شخصیت متفاوت ایفای نقش خواهد کرد، شما در این بازی می توانید تجربه استفاده از تجهیزات جنگ جهانی اول مانند تانک ها، هواپیماها، نارنجک ها و اسلحه های مختلف را داشته باشید که همین امر به جذابیت بازی افزوده است. کمپانی سازنده برای معرفی این نسخه از بازی تریلری را منتشر کرده است که با استقبال بسیار زیادی از سوی علاقه مندان به بازی های رایانه ای مواجه شده است، این ویدیوی یک دقیقه ای تاکنون ۸.۵ میلیون بازدید داشته است. در این تریلر شما شرایط مختلف جنگی را شاهد خواهید بود، مانند جنگ های تن به تن، مبارزه با اسب، و سلاح های سنگین جنگی در دوران جنگ جهانی.

تا به حال چند تریلر مختلف برای این بازی جذاب منتشر شده است و اخیرا نیز یک ویدیو گیم پلی این بازی را به تصویر کشیده است که به شما پیشنهاد می کنم حتما آن را تماشا کنید.

دانلود ویدیو

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟

منبع :

POLYGON

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ghamkhar
پاسخ دهید چهارشنبه 1 تیر 1395

http://uupload.ir/files/6784_untitled-1.jpg

javad
پاسخ دهید چهارشنبه 1 تیر 1395

نسخه ۱۰.۰.۱۴۳۶۷.۰قابل دریافت برای حلقه slow

mohAmad
پاسخ دهید چهارشنبه 1 تیر 1395

خیلی خوب بووووووود

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,