روز گذشته جدیدترین بازی بتل‌فیلد با نام Battlefield V رونمایی شد و خبر آن تمام سایت های مربوط به بازی را فراگرفت. این مسئله باعث شد که خبر های بکوارد ایکس باکس وان به گوش همگان نرسد. آقای Larry Hryb در صفحه توییتر خود اضافه شدن Battlefield 1943 را به بازی های بکوارد ایکس باکس وان اعلام کردند. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

Battlefield 1943 محصول کمپانی بازی‌سازی DICE بوده و به عنوان اولین عنوان چندنفره فرنچایز بتل‌فیلد شناخته می‌شود. این بازی شامل دو تیم (United States Marine Corps (USMC و (Imperial Japanese Navy (IJN است که در زمین های مختلف با یکدیگر می‌جنگند. از امروز Battlefield 1943 در EA Access Vault نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

از اول ماه مِی، تمامی گیمراسکور هایی که برای ایکس باکس 360 گرفته می‌شود در لیدربورد های ماهانه ایکس باکس وان محاسبه می‌شوند. این حرکت باعث می‌شود تا گیمرها بیشتر به سمت بازی های مورد علاقه خود میل پیدا کنند.

برای مشاهده لیست کامل بازی های بکوارد ایکس باکس وان اینجا را کلیک کنید. البته ما شما را از بازی هایی که در آینده به این لیست می‌پیوندند، بی‌خبر نمی‌گذاریم.

دیدگاه و نظرات خود را درباره Battlefield 1943 با ما درمیان بگذارید.

منبع :

MSPU

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,