_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر بخش تک نفره بازی Battlefield 1 منتشر شد

Battlefield1_Reveal_07.0

در ماه های اخیر شرکت بازی سازی EA از سری جدید بازی محبوب خود با عنوان Battlefield 1 رونمایی کرد، طبق وعده امروز استودیوی بازی سازی دایس، تریلر بخش تک نفره این بازی منتشر شد. با وینفون همراه باشید.

بر اساس اطلاعات بلاگ بتلفید، این بازی جذاب برخلاف نسخه های قبلی دیگر محیط و وقایع جنگ های مدرن را به تصویر نمی کشد، بلکه کاربر را به دوران جنگ جهانی اول خواهد برد، شماره ۱ نیز در کنار اسم بازی گویای این است که جنگ جهانی اول زمینه اصلی داستان این بازی خواهد بود. مبارزات بر اساس داستان های جنگ تقسیم بندی شده است.. هر یک از این داستان ها بر روی یک شخصیت خاص تمرکز دارد  و هر شخصیت توانایی های خاص خود را داراست و این اجازه می دهد تا هر داستان جنگ از نگاه شخصی شود و باعث می شود تا داستان مربوط به مردمی باشد که در جنگ شرکت می کنند نه فقط در رابطه با جنگ.

شما می توانید تریلر بخش تک نفره را در ویدیوی زیر مشاهده کنید:

در رابطه با تاریخ عرضه نهایی این بازی باید گفت که Battlefield 1‌ در تاریخ ۲۱ اکتبر برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. اما اگر البته از مشترکین دو سرویس EA Access یا Origin Access باشید، در خواهید بود تا بازی را در تاریخ ۱۳ اکتبر تجربه کنید.