battlefield-3-xbox

امروز شاهد موج جدیدی از بازی های اکس باکس ۳۶۰ – که بیشترین درخواست را از سوی کاربران برای اضافه شدن به قابلیت پشتیبانی از نسل قبل اکس باکس وان داشتند – بودیم. پرچمداران زمان خود کمپانی الکترونیک آرتز (EA) یعنی Battlefield Bad Company 2، Battlefield 3 و Dragon Age: Origins هم اکنون قابل بازی روی کنسول اکس باکس وان هستند. برای جزئیات بیشتر با وینفون همراه باشید.

همانطور که آقای لری هریب (Larry Hryb) در حساب توییتر خود اعلام کرد، تمامی این عناوین تا پایان روز قابل بازی خواهند بود. هر دو نسخه ی فیزیکی و دیجیتالی برای اکس باکس وان آشنا خواهند بود مگر برای کاربران جدید که نسخه ی دیجیتالی آن از طریق فروشگاه اکس باکس در دسترس است. گرچه بتلفیلد ۳ از بخش Games on Demand در دسترس نبود و فقط نسخه ی فیزیکی آن قابل بازی بر روی اکس باکس وان می باشد.

battlefield-bc2-xbox

هر سه عنوان سیل عظیمی از طرفداران در زمان عرضه خود تجربه کردند، اما بتلفیلد بد کمپانی ۲ جزو بهترین عناوین نسل گذشته بود. با بخش داستانی طولانی و زیبا همراه با بخش چند نفره ی کلیدی و درگیرکننده، طرفداران را ساعت ها پشت کنسول خود خیره بر صفحه نمایش ها می کرد. بدون شک این بازی جزو بزرگترین عناوین شوتر اکس باکس ۳۶۰ بود.

 بتلفیلد بد کمپانی ۲ را در فروشگاه اکس باکس ببینید.

بتلفیلد ۳ در مدت زمان کوتاهی پس از بد کمپانی ۲ عرضه شد. این بازی یکی از بیشترین فروش های سری بازی بتلفیلد روی کنسول اکس باکس ۳۶۰ را تجربه کرد. این عنوان با تغییر حال و هوای نبرد و نزدیک کردن آن به زمان حال همراه با گرافیک خیره کننده در زمان خود، کاربران اکس باکس ۳۶۰ را شگفت زده کرد. گرچه از بخش داستانی آن استقبال نشد، اما بخش چندنفره ی بتلفیلد ۳ با آن سیستم تخریب پذیری، مرزهای بازی های شوتر را جا به جا کرد.

dragon-age-origins-xbox

اولین بازی فرانچایز تخیلی الکترونیک آرتز یعنی Dragon Age: Origins آخرین عنوان لیست امروز ما است. با محیطی متنوع به سبک جهان باز (Open world) و سیستم نبرد ستوده شده این سری، این بازی شروعی زیبا را برای فرانچایز محبوب شرکت EA رقم زد.

Dragon Age: Origins را در فروشگاه اکس باکس ببینید.

در مورد بازی های تازه اضافه شده به قابلیت پشتیبانی از نسل قبل اکس باکس چه فکر می کنید؟ آیا حاضر به تجربه دوباره ی آن ها روی کنسول نسل هشتی مایکروسافت هستید؟ دیدگاه خود را با ما به اشترام بگذارید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

96 پست
محمد داودی
دانشجوی رشته ی نرم افزار، علاقه مند به IT و دنیای بازی های ویدیویی. همیشه اخبار مربوط به اکس باکس را دنبال میکردم و سعی میکنم که جدیدترین اخبار و اطلاعات مربوطه را در وینفون پوشش دهم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,