چند روز پیش بود که گزارش‌هایی به انتشار رسید که اعلام می‌داشت با وجودی که شرکت سونی تا به حال از اضافه کردن سرویس‌های اشتراکی شرکت EA طفره می‌رفت و به نظر نمی‌رسید که دیگر موفق به اضافه کردن و پشتیبانی از آن‌ها شود، اما سرویس EA Access آن‌ها سرانجام در ماه جولای پیش رو به کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی‌استیشن ۴ اضافه خواهد شد. اکنون بازی‌های جدیدی به این سرویس اضافه خواهد شد که ارزش عضو شدن در آن را به شدت بالاتر می‌برد. با وینفون همراه باشید.

این سرویس در حالی به کنسول نسل هشتمی سونی اضافه شده که اکنون به مدت سال‌ها است که روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد که شامل لیست بلند بالایی از بازی‌های قدیمی شرکت EA می‌شود که به جز آن اجازه دسترسی به دموی ۱۰ ساعته بازی‌های پیش روی این شرکت و همینطور تخفیف‌های ارزشمند را می‌داد. اکنون این طور به نظر می‌رسد که دو بازی جدید قرار است به این سرویس اضافه شود که به احتمال زیاد مصادف خواهد شد با پشتیبانی پلی‌استیشن ۴ از این سرویس.

شرکت EA برای بالا بردن شور و هیجان اضافه شدن به کنسول نسل هشتمی سونی، تبلیغات، تیزرها و تریلرهای زیادی تا به حال منتشر کرده که در یکی از بخش‌های تریلرهای جدیدی که به همین منظور عرضه شده، زمانی که به جزئیات ارزش این سرویس (که چیزی است که EA آن را کاتالوگ بازی‌ها و عناوینی که در سرویس EA Access قرار دارد، می‌نامد) پرداخته می‌شود، می‌توان دید که اثری از آثار بازی‌های Battlefield V و A Way Out نیز می‌توان در آن دید. هیچ یک از این بازی‌ها در حال حاضر در این سرویس در دسترس قرار ندارند بنابراین به نظر می‌رسد که اینجا به تصویر کشیده شده‌اند تا اضافه شدن خود به این سرویس را رسما اعلام کنند. اما آیا این که این دو بازی به صورت جداگانه به همه پلتفرم‌ها راه پیدا خواهند کرد و یا این که برای مدت محدودی در انحصار دارندگان نسخه پلی‌استیشن ۴ این سرویس قرار خواهند گرفت، هنوز مشخص نشده است و EA چیزی در این رابطه اعلام نکرده.

هم Battlefield V و هم A Way Out در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند و شما هم اکنون می‌توانید به تجربه آن‌ها بپردازید.

 

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,