بازی Battlefield V سال پیش درصورتی عرضه شد که هیچ پرداخت درون‌ برنامه‌ای برای بازی در نظر گرفته نشده بود. این‌ در حالی است که امروز به روزرسانی جدید بازی بتلفیلد V در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و شاهد اضافه شدن پرداخت‌های درون‌ برنامه‌ای به‌ بازی خواهیم بود. با جزئیات خبر همراه ما باشید.

با توجه‌ به جدیدترین اخبار منتشر شده، بازیکنان از طریق Battlefield Currency می‌توانند آیتم‌های تزئینی بازی را خریداری کنند. همچنین این واحد پول روی گیم‌پلی بتلفیلد V هیچ تاثیری ندارد و آیتم‌های تزئینی را هم می‌توانید با بازی کردن به‌ دست بیاورید. استودیو EA Dice، سازنده بازی ‌Battlefield V، در این‌ باره می‌گوید:

تعادلی که همیشه در گیم‌پلی مجموعه Battlefield وجود داشته است، ازبین نخواهد رفت. مهارت‌های بازیکنان هنوز مهم‌ترین فاکتور بازی است و درکنار آن، Battlefield Currency را قرار دادیم تا بازیکنان راه‌های بیشتری برای شخصی‌ سازی سلاح یا شخصیت خودشان داشته باشند.

در ادامه مشخص شده است که در جریان به‌ روزرسانی امروز ارزش جدیدی به‌ نام اپیک برای آیتم‌های بازی، به‌ فروشگاه اضافه خواهد شد. در گذشته آیتم‌ها در ارزش‌های Common ،UnCommon و Rare دسته‌ بندی می‌شدند. این‌ در حالی است که امروز آیتم‌هایی با ارزش اپیک به‌ فروشگاه بازی اضافه خواهد شد. بازیکنان می‌توانند ازطریق Company Coin این آیتم‌ها را خریداری کنند. البته فعلا این آیتم‌ها از طریق پول واقعی قابل دریافت خواهند بود. استودیو EA Dice در این‌ باره می‌گوید:

درتاریخ چهار آوریل (۱۵ فروردین) بازیکنان می‌توانند از طریق Battlefield Currency به ‌آیتم‌هایی با ارزش اپیک دسترسی داشته باشند. در آینده آیتم‌های بیشتری را در دسترس قرار می‌دهیم که از طریق Company Coins و Battlefield Currency یا تنها Battlefield Currency قابل خرید خواهند بود. می‌خواهیم راه‌های بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهیم که بتوانند آیتم‌های تزئینی مورد نظرشان را از طریق پول واقعی یا پیشرفت در بازی کسب کنند.

بازیکنان می‌توانند Battlefield Currency را از داخل بازی و با وصل شدن به‌ فروشگاه پلتفرم‌شان، خریداری کنند. همچنین از طریق خرده‌فروشی‌ها هم قادر به خرید Battlefield Currency خواهید بود. هنوز قیمت و باندل‌های Battlefield Currency بازی Battlefield V مشخص نشده‌اند. درآینده دایس Time Saverها را هم عرضه خواهند کرد. این باندل دو آیتم Tier Catch-Ups و افزایش‌ دهنده‌های ایکس‌پی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. Tier Catch-Ups آیتم‌های پاداش مراحل بازی هستند که کاملا جزو آیتم‌های تزئینی به‌ حساب می‌آیند، اما افزایش‌ دهنده‌های ایکس‌پی می‌توانند سطح شما را افزایش دهند.

همچنین استودیو دایس ست‌های الیت جدیدی را عرضه خواهد کرد که تنها از طریق Battlefield Currency قابل خرید هستند. در واقع الیت‌ها شخصیت‌های جدیدی هستند که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها درحالت چندنفره و فایراستورم استفاده کنند. در این‌ میان اشاره کنم که الیت‌ها تنها از نظر ظاهر با یکدیگر تفاوت دارند و هیچ ویژگی خاصی را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهند که روی گیم‌پلی و تجربه‌ی بازی تاثیرگذار باشد. سازندگان در این باره می‌گویند:

آن‌ها جزو آیتم‌های تزئینی بازی هستند. صداهای متفاوت، انیمیشن‌های مختص‌ به زمانی که بهترین تیم شناخته می‌شوید و یک Special Assignment انحصاری‌ که کمک می‌کنند یک سلاح Melee مخصوص را آزاد کنید.

جدا از تمامی موارد ذکر شده، استودیو دایس Value Bundleها را هم به‌ فروشگاه بازی اضافه خواهد کرد که تنها از طریق پول واقعی قابل خریداری است. این آیتم‌ها شامل پول داخل بازی، Time Save و موارد دیگری است. پس از به روزرسانی امروز بازیکنان می‌توانند با‌ مراجعه‌ به فروشگاه بازی، Starter Packs را خریداری کنند که جزو Value Bundleها هستند. همچنین این باندل‌ها از نظر زمانی محدود هستند و همیشه برای خرید در دسترس نخواهند بود.

شما کاربران وینفون سیاست الکترونیک آرتز و استودیوی دایس را چگونه می‌بینید؟ آیا پرداخت درون برنامه‌ای به معنای پشتیبانی بهتر و عرضه محتوای بیشتر برای بتلفیلد V است؟

منبع :

GAMESPOT

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,