_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تاریخ عرضه قسمت دوم Battlefield V: Tides of War مشخص شد

پیش از این استودیوی دایس (Dice) تایید کرده بود که قسمت دوم افزونه داستانی عنوان Battlefield V یعنی Tides of War هفته آینده عرضه خواهد شد. با این حال طبق تقویم و شمارش معکوسی که در خود بازی مشاهده شده (طبق گزارش WCCF Tech)، تاریخ عرضه دقیق‌تری در اختیار دوست دارانِ این بازی قرار گرفته که اشاره به تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۱۹ برابر با ۲۷ دی ماه سال جاری دارد. 

با این حال و با وجود مشخص شدن عرضه قسمت دوم افزونه داستانی Tides of War برای بازی Battlefield V، مطمئن نیستیم که تگ “چند سرباز خوب” چه چیزی را در این زمینه نشان می‌دهد و مشخص نیست که منظور دایس از قرار دادن این عبارت چیست اما خب به هر حال می‌توانید در طی هفته آینده منتظر عرضه قسمت دوم بسته الحاقی داستانی این بازی باشید تا داستان‌های جنگ بیشتری را تجربه کنید.

همانطور که می‌دانید، این بخشی از برنامه‌های استودیوی دایس برای این بازی است که قرار است کم کم و به مرور زمان به این بازی اضافه شوند چرا که این بازی در زمان عرضه خود بسیار محدود بود و محتویات آنچنان زیادی برای بازی‌بازان فراهم نمی‌کرد. با این حال مشخص نیست که چرا دایس و اکتیویژن (Activision) عرضه این بازی را به تاخیر نیانداختند تا بازی کامل‌تری را در اختیار بازی‌بازان بگذارند. دلیل این همه عجله، هنوز هم که هنوز است مشخص نیست.

قسمت دوم افزونه داستانی این بازی که Lightning Strikes نام دارد، محتویات زیادی با خودش به همراه دارد. بخش Combined Arms به شما اجازه ساخت و به وجود آوردن تیم‌هایی با حداکثر ظرفیت ۳ نفر را می‌دهد که می‌توانید از این ویژگی برای انجام مراحل بازی به صورت Co-op استفاده کنید که این مراحل هر یک، در چند نقشه مختلف انجام خواهند شد. علاوه بر این، دو حالت جدید، که نسخه جدیدی از Rush و Squad Conquest است نیز به این بازی راه پیدا خواهند کرد. ایستگاه‌های حذفی MCOM سابق نیز بار دیگر بازگشته‌اند تا این بار با حداکثر ظرفیت ۱۶ نفر در غالب ۲ جوخه در هر تیم، با هم به مبارزه بپردازند.

علاوه بر همه این‌ها، رویدادها و جوایز هفتگی نیز برای ارتقای سطح، همچنان در دسترس قرار دارند. با این حال، این که همه این‌ها در تاریخ ۲۷ دی ماه عرضه خواهند شد یا خیر، موضوعی است که باید منتظر باشیم و ببینیم چطور پیش می‌رود چون هنوز مشخص نیست اما حداقل مطمئن هستیم که قسمت دوم افزونه داستانی این بازی را می‌توانیم در تاریخ گفته شده، تجربه کنیم. بدون در نظر گرفتن همه این‌ها، اگر به دنبال دلیل قانع کننده‌ای هستید تا دوباره به داستان‌ های جنگ Battlefield V بازگردید، قسمت دوم Tides of War فرصت بسیار مناسبی برای شما است تا این کار را انجام دهید. در ادامه می‌ توانید متن توییتی که عرضه این بسته الحاقی را در تاریخ گفته شده اعلام کرده، مشاهده کنید.

برای تجربه قسمت دوم تشنه هستید؟ خوش به حالتان! ما همه اطلاعاتی که برای Battlefield V Chapter 2: Lightning Strikes که هفته آینده به دستتان خواهد رسید، نیاز دارید، را در اختیار داریم.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,