عنوان Battlefield V اواخر سال گذشته میلادی به انتشار رسید و از نظر نقدها و نمرات نیز عملکرد قابل قبولی از خودش به جای گذاشت. اما یکی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین نقدهایی که به این بازی می‌شد، کمبود یا عدم وجود محتوای کافی برای کسانی که در این بازی حضور داشتند بود. از آن زمان به بعد هم ناشر این بازی یعنی الکترونیک آرتس (EA) و هم استودیوی سازنده آن یعنی دایس (Dice) مقدار قابل توجهی از محتویات مختلف را به این بازی اضافه کردند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مدتی پیش این دو با همکاری یکدیگر بزرگ‌ترین به روزرسانی این بازی را به انتشار رساندند که به وسیله آن حالت Firestorm (که بزرگ‌ترین و عظیم‌ترین رویداد سرویس آنلاین این بازی در تاریخ فرانچایز Battlefield بوده است) را اضافه کرد که اولین قدمی بود که این سری در کل تاریخ خود در سبک بتل رویال برداشته بود.

با این وجود یکی از غفلت‌هایی که در میان همه شلوغی‌ها و هرج و مرج‌های این بازی شده بود، عدم وجود سرورهای اختصاصی بود. این موضوع یکی از چیزهای جزئی و در عین حال اساسی در تاریخ این فرانچایز بوده است اما در عنوان Battlefield V این ویژگی دیگر وجود نداشت و میزبانان این بازی نیز هرگز پاسخ روش و دقیقی در این زمینه ندادند که آیا سرورهای اختصاصی به این بازی اضافه خواهند شد یا خیر. اکنون به این حال به نظر می‌رسد که آن‌ها خواستار اجرای آن هستند و می‌خواهند سرورهای اختصاصی این بازی را راه اندازی کنند.

در صفحه رسمی این بازی در وبسایت Reddit، استودیوی دایس اعلام کرد که سرورهای اختصاصی بازخواهند گشت که تحت عنوان Private Games نام گذاری شده‌اند. این سرورها به طور رایگان در اختیار کاربران این بازی قرار خواهند گرفت که ویژگی‌های دیگر را نیز باید به آن اضافه کرد. همه این ویژگی‌ها در به روزرسانی بعدی این بازی که به زودی عرضه خواهد شد، اضافه می‌شوند. آن‌ها درمورد زمان عرضه این به روزرسانی چیزی اعلام نکردند اما اظهار کردند که در EA Play امسال صحبت‌های بیشتری در این زمینه خواهند کرد و جزئیات بیشتری در اختیار کاربران قرار خواهند داد. بنابراین حداقل تا زمان برگزاری EA Play امسال باید صبر کنیم که همزمان با E3 2019 برگزار خواهد شد.

عنوان Battlefield V در حال حاضر برای هر سه پلتفرم اصلی بازار اعم از ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع :

GAMINGBOLT

936 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,