به تازگی ‍شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) با همکاری استودیو دایس (DICE) نقشه کامل خود در مورد برنامه ‌هایشان برای عنوان Battlefield 5 را منتشر کرده‌ است. به تازگی اطلاعات جدیدی در مورد محتوایی که هر فصل از این عنوان دارا خواهد بود منتشر شده است. همچنین شرکت الکترونیک آرتس در مورد حالت بتل‌رویال این عنوان که Firestorm نام دارد، نیز توضیحاتی را داده است و همچنین تاریخ عرضه دقیق آن را منتشر کرده است.

طبق تصویر منتشر شده بخش بتل‌رویال عنوان Battlefield 5 که با عنوان Firestorm شناخته می‌شود کمی دیرتر از انتظار ما و در بهار سال ۲۰۱۹ در دسترس قرار خواهد گرفت. این موضوع بدین معنی است که بخش نامبرده حداقل ۴ ماه تاخیر می‌خورد و برای عنوان Call of Duty: Black Ops 4  فرصتی فوق‌العاده پیش خواهد آمد تا هواداران سبک بتل‌رویال در عناوین AAA را به خود جذب کند.

طبق توضیحات سازندگی بخش Firestorm قرار است که سطح استاندارد های حالت بتل‌رویال را با بهترین ویژگی ‌های مجموعه Battlefield تغییر دهد. در این راستا آن‌ها قصد دارند که کوچک شدن محیط نبرد را با عناصر کلیدی مجموعه Battlefield مانند بازی گروهی، خودرو های قدرتمند و تخریب ترکیب کنند تا صحنه ‌های منحصر به فردی با سبک Battlefield خلق شود.

تا زمان عرضه حالت بتل‌رویال عنوان Battlefield 5 محتوا های زیادی برای این عنوان عرضه خواهد شد. از این محتواها می‌توان به Chapter 1: Overture که شامل نقشه‌ای مخصوص مبارزه تانک‌ها به نام Panzerstorm و داستانی به نام The Last Tiger War Story خوهد بود، اشاره کرد. همچنین محتوای Chapter 2: Lightning Strikes نیز عرضه خواهد شد و حالت های جذاب و مختلفی را به این عنوان اضافه خواهد کرد.

بهار ۲۰۱۹ (زمان عرضه بخش Firestorm) یک نقشه جدید را هم به همراه دارد که در آن کشور یونان به تصویر کشیده خواهد شد و کاربران درگیر جنگی تمام عیار در ساحل کریتن (Cretan) این کشور خواهند شد. در این نبرد نیروهای متفقین سخت در تلاش هستند تا با نیروهای قدرتمند هوایی و چتربازان حرفه‌ای خود در برابر حمله نیروهای متحدین ایستادگی کنند. این نقشه، جنگی بزرگ را به ارمغان خواهد آورد که در آن کنترل تانک مقابل برتری هوایی قرار می‌گیرد و در این میان شما می‌توانید نبردی لذت بخش را در دنیای  Battlefield 5 تجربه کنید.

بعد از عرضه عنوان Assassin’s Creed Odyssey این دومین عنوانی است که ساحل کریتن در آن به نمایش در می‌آید. در ادامه این مطلب شما می‌توانید تصویر کامل برنامه ‌های الکترونیک آرتس برای Battlefield 5 را مشاهده کنید.

عنوان Battlefield 5 در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۷ برابر با ۲۰ نوامبر ۲۰۱۸ برای کنسول های پلی ‌استیشن۴، ابکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌ های شخصی عرضه می‌شود. به محض ارائه اخبار بیشتر آن را با شما به انتشار خواهیم گذاشت.

آیا تابحال عناوین مجموعه Battlefield  را تجبره کرده‌اید؟ آیا علاقه‌ای به تجربه عنوان Battlefield 5 دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,