در حال حاضر Battlegrounds یکی از پرجمعیت‌ترین بازی‌های آنلاین کامپیوتر است که با رکورد یک‌ و نیم میلیون گیمر هم‌زمان در سرور این عنوان را به دست آورده است. خبری مبنی بر منتشر شدن بتای این بازی برای اکس باکس وان به گوش رسیده است پس برای مطلع شدن از آن با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

DOGGAVELI در توییتر از مدیر بازرگانی اکس باکس Aaron Greenberg درباره زمان عرضه نسخه بتای این بازی برای اکس باکس وان پرسیده است و ایشان در جواب گفته‌اند :

ما داریم روی آن کار می‌کنیم و زمانی که بتوانیم خبرهای بیشتری منتشر می‌کنیم اما وحشتناک درباره آن روی اکس باکس وان هیجان‌زده هستیم!

Battlegrounds جامعه کامپیوتر بازان را به آتش کشیده است و حتما گیمرهای اکس باکس وان هم عاشق این بازی خواهد شد. ما منتظر هستیم تا ببینیم که  Bluehole با نسخه کنسول این بازی چه خواهد کرد و امیدواریم که هم‌چنان این بازی عالی باشد و به لطف قدرت Unreal Engine 4 بهتر هم بشود.

نظر خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

TWEAKTOWN

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,