همانطور که گیمرها می‌دانند بازی  PlayerUnknown’s Battlegrounds زود تر از PS4 به اکس باکس وان می‌آید. هیچ خبری مبنی بر زمان عرضه این بازی برای کنسول سونی اعلام نشده ولی با این وجود تعدادی باور دارند که این بازی سال دیگر عرضه خواهد شد. هم چنین لازم به ذکر است که هنوز تاریخ عرضه آن برای کنسول مایکروسافت هم مشخص نیست. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون با ما همراه باشید.

آخرین خبر منتشر شده از این بازی آن است که در اواخر سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود و جزوی از برنامه Xbox Preview خواهد بود. این بدان معنی است که کار هنوز هم در حال پیشرفت است و ممکن است هنگام عرضه با بسیاری از اشکالات و نیازها همراه باشد. حال به نظر می رسد این جاده ای پر پیچ و خم برای خریداران زود هنگام این بازی خواهد بود تا این که اخیرا مشخص شد مایکروسافت این بازی را برای اکس باکس وان منتشر خواهد کرد.

مایک ایبارا، نایب رییس بخش اکس باکس و ویندوز جزییات کامل تری در مورد مزایای که برای بازی Battlegrounds فراهم می‌شود، ارائه داده است. ایشان در مصاحبه با VG724 گفته اند :

من فکر می‌کنم توسعه دهندگان برای موفقیت بازی های خود به سراغ ما می آیند. بازی هایی مانند PlayerUnknown’s Battlegrounds و خیلی های دیگر که ما آن ها را اعلام می کنیم، بازارشان باز می شود و سهم بزرگی را برای تیم من به ارمغان می‌آورد. در حال حاضر تیم من در اسپانیا مستقیما باBluehole کار می‌کند تا بتواند آن را بهینه سازی کرده و در سریع ترین زمان ممکن به اکس باکس بیاورد.

خب پس ما از صحبت های ایشان نتیجه می‌گیریم که این بازی باید زود تر از زمان مقرر عرضه شود. آقای ایبارا همچنین درباره پتانسیل بازی Battlegrounds و این که چگونه همکاری دیگر عنوان ها با مایکروسافت مانند ماینکرفت، به آن ها کمک کرد صحبت کردند :

به نظرم اکس باکس همیشه پلتفرمی برای موفقیت توسعه دهندگان بوده و هست. وقتی کسی به سراغ ما می‌آید و می‌گوید که چطور می توانیم با یکدیگر همکاری کنیم ما با آعوش باز تمام ایده های خود را به روی میز می‌آوریم.

نظرات خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

EXPRESS

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,